Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt gondoltok a Rebeka névről?

MIt gondoltok a Rebeka névről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Átlagos.
2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
akire illik azon nagyon tetszik nekem éppenséggel egy cuki ismerősöm jut róla eszembe, aki már nem éppen gyerek :) de van egy olyan ismerősöm is akire abszolut nem illik a Rebeka név :S:S szóval: ha illik akkor tetszik :D:D meg a vezetéknév is fontos :)
2010. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
BIBLIAI név
2010. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Egyik kedvenc nevünk a férjemmel. Nagyon szép név szerintem.
2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
szep nev,nekem tetszik,es szerintem jobb mint holmi kiejthetetlen idiota nev,amugy meg en ugy nezem a neveket hogy az illeto nem lessz mindig gyerek es felnott korban hulyen hangzik egy edi-bedi kisanynev;)
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

nekem nem tetszik,utalom ezt a nevet,bocs :S de ez az én véleményem,nem tetszhet mindenkinek minden.

21/L

2010. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat:D
2010. júl. 26. 17:40
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát nekem nem igazán tetszik.
2010. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
55%

Tesómat így hívják. Elég kevés ilyen nevű lány van errefelé, szóval nem lehet abba a hibába esni, mint sok férfi névnél (pl. Tamás, István, Gyula, Zsolt, Dániel, stb.), hogy szólnak és akkor a fél város megfordul... :D Szerintem egyedi, különleges. A mi városunkban kevés ilyen lány van. Néhány különleges név már eléggé cigányos -szvsz-, de ez szerintem optimális választás! :)

Egyébként mi nem vagyunk vallásosak, viszont idegesített, hogy amíg tesóm kicsi volt, addig folyamatosan kérdezgették, hogy milyen vallásúak vagyunk, meg milyen gyülekezet tagjai, mert hogy ilyen különleges bibliai nevet választottunk... :/

+ becézési lehetősége is számtalan van, úgyhogy nem fogtok unatkozni mellette, ha így fogják hívni a gyereketeket! :D

2010. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
76%
Beki-ként nagyon aranyos :)
2010. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!