Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a nőről/an...

Mit gondoltok erről a nőről/anyáról? Nem túlzás, amit csinál?

Figyelt kérdés
A férjem unokatestvére. Van 2 fia, nem engedi, hogy kólát, vagy bármi ilyesmit igyanak, nem vesz nekik semmi édességet, csak diabetikus csokit, nem használ fehérlisztet, cukrot, nem vesz fehérkenyeret, csak teljes kiőrlésűt. Nálunk sem engedi, hogy bármi ilyesmit egyenek, és a gyerekek már maguktól (!!) üdítő helyett ásványvizet, vagy teát kérnek. A kicsi 3 éves, de már most beíratták sportolni, a nagy 5 éves és keményen kell fociznia. Nem közlekedhetnek metróval, vagy villamossal, csak és kizárólag kocsival viszi őket, mert "ne érintkezzenek mindenféle emberrel". Ezen kívül nem kiabálhatnak, nem hangoskodhatnak, mert azt "nem illik". Nem szoktak birkózni, vagy homokozni, csak csendben játszhatnak, meg ilyenek. Ez a nevelés csak nekem furcsa? Szerintem túlzásba viszi, mármint nem értme, miért kell már most pici gentleman-eket nevelni a gyerekekből.
2011. okt. 31. 15:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
A kajajukkal semmi baj. A tobbi egy kicsit tulzas, de O tudja.
2011. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
86%
Több mindenre igaz az, hogy ahány ház annyi szokás . Mindenki máshogy neveli a gyerekét! Persze ez nem normális, mert nem hagyja őket igazán gyerekként élni, de hát ebbe most nem szólhatunk bele.
2011. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
A kajával és az italokkal teljesne egyetértek, nagyon okosan étkezteti őket, és a sport is jó. A többi már kicsit túlzás.
2011. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

A kaja tök rendbe van, én is így étkezem, ha gyerekem lesz, ő is így fog enni.

Az, hogy nem ordibál, szerintem nem olyan nagy baj. A metrós-kocsis dolog picit erős, felvágásnak tűnik. A sport is okés, legalább fiatalon edződnek a dologhoz.

2011. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
80%
Én is így nevelem a 3 gyereket,nem akarom,hogy elhízzanak,sem azt,hogy rossz legyen a foguk...Annyival másabb a dolog,hogy busszal is járnak...A két kamasz már megköszöni,hogy így neveltem őket...A mai világban elég sok a szüleiket nem tisztelő,verekedős,elhízott pici,már az oviban is...
2011. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 bánomisén ***** válasza:
89%
Csatlakozom Oz véleményéhez, az étrend rendben van. Szerintem a sport is, én is 3 éves korom óta sportolok, semmi hátrányom nincs belőle, sőt. A közlekedés szerintem túlzás, hogy nem tombolhatják ki magukat a gyerekek időnként, az is, de végülis a szülők dolga, hogyan nevelik a gyerekeiket. Nem rosszra tanítják őket, legfeljebb túlzásokba esnek.
2011. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
a diabetikus csokin meg a tömegközlekedésen kívül mindennel egyetértek
2011. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%
a kaja,pia szerintem is oké,sőt szerintem nagyon jó,h már maguktól sem a cukros üdítőket kérik...(én is szeretném minél tovább távol tartani majd a lányomtól az ilyeneket)A sport is teljesen jó,h kell járniuk,mai fejjel nagyon örülnék neki,ha a szüleimnek ez anno eszébe jut..A többi kicsit nekem sok,és nem szimpatikus a "ne érintkezzenek mféle emberrel"hozzáállás,de biztos van egyébként egy csomó dolog,amit meg ő tart túlzásnak a te nevelésedben..
2011. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
az étkezéssel semmi gond, sőőt én is így fogom nevelni a gyerekemet. a sportolás is nagyon jó dolog. az hogy nem hagyja a gyerekeket ordítani mint a sakál az is jó dolog, mi sem üvöltöztünk anno.
2011. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

Nekem teljesen oké a nő felfogása és ahogy csinálja!

Igaza van hogy nem szoktatja a gyerekeket hozzá a sok egészségtelen szar üdítőkhöz, stb. A sportot sem lehet elég korán elkezdeni és megszerettetni a gyerekkel.

A kiabálás, verekedés is abszolút oké. Miért kéne kis vademberek módjára üvölteni?


Végre egy normális gondolkodású szülő.

2011. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!