Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz ötlet lenne ez?

Figyelt kérdés

a szüleim elváltak, édesanyámmal élek. apukámat nagyon ritkán láthatom mert külföldön dolgozott. most a járvány miatt hazaköltözött, aztán önkéntes karanténba vonult, aminek már vége, minden oké vele szerencsére.. én már hetek óta azon agyalok, hogy hogyan látogathatnám meg.

a problémák:

-hozzánk nem jöhet, mert anyával gyűlölik egymást

- nincs se nekem, se neki kocsija, se anyának szóval nem tudok odamenni hozzá kocsival

- viszonylag messze lakik ( kb 2 óra biciklivel)


amire gondoltam:

maszk, kesztyű és a nap olyan időszakában amikor viszonylag kevesen járkálnak, azon az útvonalon ahol a legkevesebben járnak elindulok hozzá biciklivel és nála maradok kb 1 hétig. aztán ugyan így haza

se anya, se apa se én nem mentünk már el egy ideje otthonról, én itthon tanulok, a szüleim meg home officeban.

boltba is direkt úgy mentem legutóbb, hogy ha mennék majd jövő héten apához akkor addig ne kelljen kimenni otthonról..

(azért 1 hétre gondoltam, mert anyának segítenem kell a ház körül és kb ennyi idő alatt gyűlik fel annyi meló amit még meg tud csinálni ő is. tanulni valót arra a hétre vinném magammal, apa meg tud kölcsönadni addig egy laptopot amíg nála leszek)


2020. ápr. 4. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy jó ötlet, kivitelezhető. Kerékpárjavító felszerelést vigyél magaddal, és előre tájékoztasd az érintetteket, h ne aggódjanak.


Jó utat! Majd tájékoztass, hogy sikerült!

2020. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Apukád az önkéntes karantén óta nem találkozott senkivel? Mert ha igen, akkor rigófüttyöt se ér, hogy akkor nem volt baja.
2020. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es. Csak boltba ment ki 1x
2020. ápr. 4. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Pesten sokan utaznak minden nap tömegközlekedéssel, és sokaknak van olyan munkája, ahol másokkal vannak összezárva. Persze vigyázz magadra, de nem kell túlpánikolni a mostani helyzetet és úgy tenni, mintha legalábbis zombiapokalipszis lenne.
2020. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Naná, hogy bringázz el apuhoz!

Először is, jó idő van, a sport erősíti az immunrendszert - és betartod a 1,5-2 m távolságot.

Aztán apukád is biztos örülni fog, de azért beszéld meg vele - az öröm is jót tesz az immunrendszernek, biztosan nem árt.

És ja, hogy ne izguljanak miattad, szólj a többieknek, hova mész, és tartsátok a kapcsolatot.

Szép napot!

2020. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak 1-2 hétig akarsz apádnál lenni, előre szólj anyádnak, hogy hova tünsz erre az időre, már csak azért is, hogy legyen hova "visszamenned"!
2020. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os. Természetes, hogy szólok neki, ez nem is értem hogy merült fel
2020. ápr. 4. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivitelezhetőnek találom. Minden jót!
2020. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj, ha a korlátozásból kijárási tilalom lesz esetleg amíg ott vagy, akkor hosszabb ideig ott ragadhatsz.
2020. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!