Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tálaljam ezt itthon?...

Hogyan tálaljam ezt itthon? Rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg: vannak rádiós ismerőseim, nem is egy. Olykor-olykor nyáron kiszoktak települni ismerősökhöz, amikor grilleznek, és onnan közvetítik az adott adást.


Arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne (szerintem) elhívni a két srácot egyszer, nyáron hozzánk. Csak az a gond, hogy nem ott lakunk, ahol a 'kertünk' van, és félek, hogy mit szólna anya hozzá. Nem teljesen ismeretlen neki a két srác.


Rossz ötlet, vagy felejtsem el?


19l



2013. máj. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így vázolod anyukádnak és megkérdezed tőle, hogy lehet-e. Ennyi.
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez szülőfüggő, bizalom, mennyire élsz csapongó életmódot, mennyire vagy hosszú láncon engedve, meg kell nyugtatni a szülőket hogy nem lesz semmi gáz, de azthiszem 19évesen kicsit több lehetőséged van, Persze a lányokat mindenki jobban félti, de szerintem nemgáz és nem is rossz ötlet, persze csak akkor ha te eléggé ismered őket
2013. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából ezt szülői segítség, illetve felügyelet alatt gondoltam, mert nem hinném, hogy egyedül képes lennék a két 'srácra' sütögetni. Ők nem érnének rá, mert a műsorral lennének elfoglalva
2013. máj. 4. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
lol! hol lehet ilyen radiosnak jelentkezni?
2013. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!