Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérem olyan, mint apám,...

Testvérem olyan, mint apám, hogy leszar mindent. Apa egyfolytában iszik. Tesóm egyfolytában telózik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a mérdés? Költözz el...
2020. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*k
2020. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Marcee2016 válasza:
elköltözni nem tudsz még? Ha nem, akkor legyél minél kevesebbet otthon és próbálj legalább egy barátot találni. Néha ott is alhatsz nála ha a szülei jófejek, a tiéd észre sem fogja venni.
2020. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Mégis, mit kéne tenned? Őket megváltoztatni nem fogod tudni, csak magadat. Te dolgozz azon, hogy ne legyél olyan, mint ők.
2020. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze értem.12 éves vagyok,nem tudok elköltözni.Senki sem tud tippeket mondani?Barátot meg nem tudok szerezni.Az ok az mindegy.Csak nem.
2020. ápr. 4. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Maradj erös kedves gyermekem!
2020. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor vársz, míg 18 leszel, és elmész.

Mégis, milyen válaszokat vàrtál...? Komolyan érdekel.

2020. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg velük erről beszélni. Mondd el nekik, hogy ez így neked nem jó,és nem érzed jól magad ebben a helyzetben. Tudom, hogy nehéz megtenni, de hidd el, ez a legtöbb, amit megtehetsz. Próbálj hatással lenni rájuk, de előre szólok, elsőre nem fog sikerülni. Kitartónak kell lenned ahhoz, hogy lásd az erőfeszítéseid eredményét.
2020. ápr. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12? Hány éves kortól is lehet regisztrálni?
2020. ápr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szar ügy az alkoholista szülő, de tenni úgysem tudsz semmit. A testvéred meg hadd telózzon, majd kinövi. Gondolom amúgy sincs otthon túl sok öröme, legalább ennyi legyen.
2020. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!