Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, a szüleim egyfolyt...

Delevin Krisztina kérdése:

Mit tegyek, a szüleim egyfolytában veszekednek a pénz miatt? Apám lelki terrorban tartja anyát.

Figyelt kérdés

Apa már lassan 9 éve kamionozik külföldön.Anyát nem engedte sose dolgozni mert hogy ő majd eltartja és ő csak neveljen minket,anyát kiskorában verte az apja Így nem nagyon tudott csak egy szakmunkásképzőn mást elvégezni.Visszatérve apa nagyon rászokott az utolsó 4-5 évben az alkoholra és talán kint a magány is de 50 éves korára borzasztó egy ember lett.:(

Szankciók,utasítgatások és idézem:,,Megvonom az apanázst"KÉRLEK SEGÍTSETEK NEKEM nem tudom mit csináljak,lelkileg teljesen üres vagyok féltem anyát is mert ő meg halálra dolgozza magát h kitudja fizetni az albérletet,és ha apa haza jön 2-400.000 ezreket elkölt a semmibe....



#család #pénz #lelki állapotok
2015. jún. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Minden olyan család, ahol az apa kamionsofőr, erről panaszkodik. Teljesen megváltoznak kint évek alatt az emberek, teljesen elhidegülnek a családtól,önzők lesznek, ezellen nem lehet mit tenni. Örülj hogy még nem váltak el, mert általában ez a vége.
2015. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 örüljön, hogy még nem váltak el? persze, tök jó, hogy lelki terrorban tartja az anyját és a gyerekét, ilyen egy igazi család... Szerintem meg váljon el!
2015. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok anya mindenben ő tőle függ...sajnos amúgy van valami papirjuk h külön élnek mert apa anya nevére még régebben csomó hitelt felvett így ő most már semmit sem tud, és h külön élnek papíron így még mindig tudd lizingelni:( egy csomó elnézést fa*$#&ágot vesz már van 3 motra az egyiket össze is törte és tavaly pl 400.000 költött el egy 2 napos motoros találkozóra szerintetek...?!?!
2015. jún. 4. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Elszomorító helyzet.:-(((

Jól értem, hogy apukád vett fel anyukád nevére hitelt? Ha kamionos, akkor miért kell hitel, miért nem rakta össze a keresetéből? Ha ez kevés ahhoz, akkor miért nem engedi anyukádat dolgozni? De ha jól értem, dolgozik is, hiszen azt írod, halálra dolgozza magát.

Meg albérletet is említesz. Eszerint még saját lakásuk sincs?

Meg ez is: apukád nagyon rászokott az alkoholra, miközben a munkája az, hogy egész nap vezet. Háááát, ebből rövid úton baj (jogosítvány bevonás vagy baleset) lehet, utána pedig egy ötvenéves lezüllött alkoholista munkanélküli lesz, akit a kutya se fog alkalmazni.

Anyukádnak le kéne lépnie ebből valahogyan.

2015. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!