Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak?

Mit vegyek a páromnak?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kapcsolat.Most lesz a névnapja nov.30-án,születésnapja dec.10-én,aztán karácsony...(van egy lánya is,annak meg mikulás,karácsony dec.30-án szülinap)Szóval fel van adva a lecke.Külön-külön szeretném meglepni vmivel.Névnapot azt tudom:kedvenc pezsgője,de a többi passz.Keret?Hááát mivel jövedelmem nincs,és vannak azért más hozzátartozóim is,én 5-5E ftra gondoltam.De a kettő együtt akkor se legyen több mint 15E ft.Ruhát kizárt hogy veszek,nem sorolom miért.Szereti a focit;nem szereti az ékszert,se az órákat,se a tollakat;dohányzik;szeret bulizni;nem szokott olvasni;szereti a sört és mindene meg van.Soha 1x sem hallottam tőle olyat,h kéne ez vagy az,vagy de jó lenne ez vagy az...Valami személyeset szeretnék,valami egyedit,valamit,amiben benne van hogy nagyon imádom.Valami olyat,amit ha átadok érzi,hogy számomra ő az igazi,a nagy Ő,és hogy ezentúl soha senki más nem kell...Na de a kezét ugye nem kérhetem meg :) Segítsetek!Please!
2008. nov. 21. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát csúnya egy decembered lesz.

hát ha szereti a focit akkor már adott egy szülinapi téma. esetleg ha jár meccsekre akkor a következö meccsre a kedvenc csapatára egy jegy.

én szülinapra valami vicces focis dolgot vennék. aztán karácsonyra nem tudom.

esetleg a kedvenc csapatának a meze. netröl a külföldieket is meglehet rendelni, az pl szuper kariajándék.


a kislányának meg mindenképpen közösen kell ajándékoznotok. a kislánynak érezni kell hogy ti össze tartoztok, hogy már nem csak apa hanem te és apa együtt.

2008. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hát ez kemény! Tényleg fel van adva a lecke!!

Hallottál olyanról hogy fényképről, csinálnak puzzle-t!?

Mert ha van valami közös fotótok, akkor készittethetnél egy ilyet, biztos hogy nem olyan költséges!

Csak időben kell elintézni hogy kész legyen mire átadod!

Azért gondoltam erre mert személyeset akartál neki!

Na persze bármilyen fotó lehet amit szerettek!

Vagy esetleg graviroztatni valamit neki...

2008. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nehéz eset a párom...A kedvenc focicsapatának a meze meg van neki,sőt még pufi mellénye meg kabátja is van olyan.Na meg pulcsija is.Meccsre meg nem jár.Külföldön dolizott hannoverben és ott járt ki meccsre.Hazai kedvence nincs.A puzzle nem rossz ötlet,nekem tetszik,de pont vmelyik nap javasoltam neki,h a télre vegyünk pár1000 db-os kirakót és itthon elleszünk vele a melegen,de tiltakozott,h ő utál kirakózni...A lányának meg eddig úgy van,h külön veszünk,jó lenne együtt,de kicsit el van kapatva a kislány és az kicsit hülyén jönne ki,h egy 20-30ezres ajándékba beledobok 5ezret...
2008. nov. 23. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!