Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol is kivételeznek a...

Máshol is kivételeznek a legkisebbel a családban?

Figyelt kérdés
nálunk én vok a legnagyobb (19) és az öcsém (14) állandóan a LEGokosabbLEGaranyosabbLEGszebbLEGLEGLEG!már unom...addig dicsérték míg beképzelt lett elvan szállva magától vagyén nemtudom de olyanokat megenged magának és olyan hangnemben oszt h sokszor nem kapok levegőt!basszus...az öcsém álljon már meg a menet!mit tehetek h változzon a helzet?természetesen mindig neki van igaza és mindig megvédik a szüleim is...
2010. júl. 26. 23:31
 1/7 anonim válasza:

beszélj a szüleiddel h álítsák le. vagy beszélj te az öcséddel ne hagydmár magad;)

13/vixii

2010. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
adj neki egy rohadt nagy nyaklevest... és aztán beszélj a szüleiddel...vagyi nkább mond meg a szüleidnek hogy ha ők nem nevelik ,akkor te fogod:D ( és itt jön a képbe a nyakleves) :P
2010. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vágd pofán LEGközelebb és meséld el neki, hogy ez volt a LEGkisebb bünti, ha nem vigyáz magára és a szájára. utána ha nem tanult az esetből, alázd le a haverjai előtt. gondolom ebből tanulna.
2010. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
tényleg. gondolom véletlenül írta ide, de ha már itt van..... a bünti téma kimeríthetetlen:-DDD
2010. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon sok helyen így van. Nálunk is :-(
2010. júl. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaja,nemrossz:Dpárszor felpofoztam vna már az tuti, csakh ez már olyan szinten van h visszaüt és verekedés lesz aztán perze tökmindegy kikezdte én leszek majd a rossz a szüleim előtt mertugye bántom a kissebbet lehetne már ennyi eszemblablabla...persze ő bánthat az nem érdekel senkit...de ez a beégetés barátoknál nemisrossz!kösz a tippet;)
2010. júl. 27. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van a hugommal. Mindig is ő volt a szüleim szemében a jobb, holott sokkal jobban tanulok a mai napig, többet segítek itthon...stb. De akkor is ő a "jobb" mindenben. Ennek köszönhetően úgy beszél velem, mint a kutyával, ha kap egy pofont érte, visszaüt. Sőt olyan is volt, hogy ő ütött meg.. a saját nővérét, lényegében a semmiért, ostoba veszekedés volt. Azt hiszi most is, hogy ő a szebb, ő az okosabb, közben meg csak egy sz*ros csitri. :S Nem tudom mit lehetne tenni ezellen... szerintem ezeket már kicsikorukban elrontották. :S

19/L

2010. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!