Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom szerint egy héttel...

A családom szerint egy héttel a szakítás után korai elkezdenem keresgélni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyukámmal és nagymamámmal beszélgettünk róla a múltkor. Ez a kapcsolat, aminek már vége lett (hála Istennek), már nem működött, megpróbáltam mindent, de nem illettünk össze. Egy hét telt el a szakítás után, most anyukám attól tart, hogy a falu a szájára vesz, hogy én egyszer egyikkel, máskor másikkal járok. Véleményem szerint ehhez senkinek semmi köze nincsen. Azonban mégis kíváncsi vagyok rá, hogy mit gondolnak mások, tényleg ennyire fontos lenne másoknak, hogy én éppen kivel járok? Különben is, ha most elkezdek ismerkedni, az még nem garancia arra, hogy rögtön össze is jövök valakivel, azért elég válogatós vagyok, ez alatt azt értem, hogy nem vagyok beképzelt, de nyilván megnézem, hogy kivel kezdek kapcsolatot.

21/L


2010. júl. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy elkezdessz ismerkedni nem azt jelenti, hogy egyszerre feleségül is mész hozzá! Szerintem nyugodtan ismerkedj, ha most megismersz valakit akkor is kell szerintem 1-2 hét, hogy normális kapcsolat legyen belőle. Szóval hajrá!!:) Sok sikert!:)
2010. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Ne a falu szája, hanem te magad döntsd el, hogy mikor állsz készen egy új kapcsolatra! A te életedet te éled, nem Mari néni a Petőfi utca sarkáról...


Nem árt azonban tisztázni, hogy mit vársz egy kapcsolattól. Ha csak úgy "lesz, ami lesz"-alapon belevágsz egy új kapcsolatba egy héttel a szakítás után, az akár visszafelé is elsülhet. Nem a "falu szája", hanem a te érzelmi életed sérülékenysége miatt. Ha mindenképpen görcsösen új kapcsolatot akarsz úgy, hogy ki sem heverted még az előzőt, az önbizalomhiányra is utalhat. Nagyon gondold meg!

2010. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A magad érdekeit nézd, ne a faluét. Nem a falu lesz boldogtalan, ha elszalasztasz egy jó pasit, talán az igazit.
2010. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Természetesen nem azért keresek pár, mert önmagammal nem vagyok megelégedve vagy hasonlók, csak szeretném megtalálni az igazit, vagy legalább tenni érte valamit, hiszen nem fog a sült galamb a számba repülni, ha nem járok el itthonról, nem vagyok emberek között, akkor nem valószínű, hogy becsönget a szőke herceg... :)
2010. júl. 27. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Magasról tegyél arra, hogy mit pletykál a falu. Irigykednek vagy nincs jobb dolguk...
2010. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már elfelejtetted az exedet, nyugodtan.
2010. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá, aki ezzel foglalkozik, általában az a legrosszabb példa ebben. Ha érzelmileg már nem kötődsz ez exedhez, miért ne léphetnél tovább?? Sírni kellene utána egy évig, ne már. Hajrá.
2010. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!