Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, az első...

Mi a véleményetek, az első benyomásotok a Hella névről?

Figyelt kérdés

Elöljáróban: nem lesz gyerekem még hosszú hosszú ideig (19 éves vagyok).


Szóval valamelyik nap beleakadtam ebbe a névbe, és először felröhögtem (Hell (pokol angolul)->Hella). De aztán rájöttem, hogy beleszerettem ebbe a névbe. De azon filóztam, hogyha egyszer lenne egy gyerekem (és tegyük fel, hogy lány), akkor ha ezt a nevet kapná...nos szerintem kiszúrnék vele. Ugyanis véleményem szerint ezzel a névre örök rockerségre kárhoztatnám:D (én az vagyok, azért tetszik ennyire a név:D) Szóval elég "kötött" név:D Nektek mi erről a névről a véleményetek?


(Egyébként ha lesz egyszer lányom valószínűleg eközött a 2 név között gondolkodnék: Agáta vagy Hajnalka (Vagy a Hella, de azt max. csak becenévként vagy 3. névként kapná, de nem tudom). Ezekről mi a véleményetek?)


2010. júl. 27. 18:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is az angol szleng jutott eszembe.

hell of = hella

2010. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is a pokol juott eszembe róla:D meg az energiaital.:D Szerintem is kiszúrás lenne, ha ez lenne az én nevem én nem örülnék :)
2010. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Egy világhírű lámpa és izzógyár.
2010. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Sok menőgyerek úgy köszön hogy hella... ez jut eszembe róla. Elég hülye név szerintem. Nézegettem anyakönyvezhető nevek listáját ma és rengeteg szép különleges név van... de ez nem az.
2010. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Első körben nekem is az autólámpákra asszociál, de ettől eltekintve szép női név és nem szokványos. Ismerek is egy Hella keresztnevű grafikus hölgyet, aki magyar, de Svédországban lakik. Őhozzá nagyon is illik ez a név.
2010. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben megbarátkoznék a Helga névvel, a kislány születése után anyakönyveztetném Helgaként és aztán baromi nyugodtan Hellának becézném :)
2010. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

Hajfesték márka, nem? :S

Vagy vmi kozmetikumé

2010. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm kislánya Hella, és egy gyönyörű, kedves kislány.Nekem kedves név.
2010. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az angol hangzás miatti pokol jutott eszembe, hanem a hellén meg a Hellász szócska. De ettől függetlenül nem tetszik...
2010. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%

Rally autókon a bazi nagy lámpák főleg a 80-as években...

[link]

Képtelen vagyok ettől elvonatkoztatni...

2010. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!