Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy bandába vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy bandába vagytok és elsétál mellettetek egy csini lány, miért rögtön az az első benyomásotok hogy okos és jó lehet vele az ágyba? és mi van ha csaj tök hülye? Akkor is bejönne nektek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Bejönni bejönne(külsőleg), de szerintem normális kapcsolatot egy síkhülyével nem lehet kezdeni, én legalábbis nem kezdenék, hiába szép. :)

Bár én nem bandázok igazán, de remélem a válaszom jó :)

16/F

2011. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az hogy okos az hülyeség :) a második állítás igaz.
2011. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig jó válaszok!! :)
2011. márc. 28. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az az első benyomásunk, hogy okos, sőt magasról is is szarjuk. A másik állítás az viszont igaz.
2011. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ti férfiak mindig csak a sex számít nektek?
2011. márc. 29. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mindig csak a szex számít, de ha meglátok egy nőt akkor nem az iq-ja fog először az eszembe jutni, hogy valyon mekkora lehet?!
2011. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát azt gondoltam!
2011. márc. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!