Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hét múlva költözök össze a...

1 hét múlva költözök össze a párommal,110 km-re az otthonomtól leszek. Miért gondolom hogy talán mégsem kellene? A kényelem és a biztonság miatt félek egésztől, vagy mert a szavaim mögött mégsem érzek úgy iránta ahogy kellene egy valódi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 25. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Hány évesek vagytok? Nyilván ez egy nagy lépés egy ember életében, amikor kirepul otthonról, bár én pont az az ember voltam, akinek semmilyen félelme, rossz érzése nem volt a koltozessel kapcsolatban. Alig vártam az önálló, párommal osszekoltozos időszakot. 24 éves voltam.
2020. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, a párom pedig 39.
2020. ápr. 25. 22:22
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Azért 26 évesen már meg kellene legyen az igenyed arra, hogy elkoltozz a szuleidetol, és önálló életet élj. Nem tudom, milyen a kapcsolatod a szuleiddel, de orulnod kellene, hogy végre a pároddal elhetsz. Nem lehet, hogy inkább az a 110 km zavar téged? Ha a városodban laknatok, akkor sem örülnél az osszekoltozesnek? Mert ha akkor sem, akkor talán meg van a válasz... Első voltam.
2020. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem vagy belé szerelmes.


Velem ugyanez volt. Évekig húztam, vontam a kapcsolatokat, mikor az összeköltözésre került volna a sor szabotáltam a kapcsolatot (olyan dolgokat csináltam ami miatt szakított velem).


Aztán jött a mostmár férjem, 2 gyerekem apja, nem voltunk együtt 2 hónapja mikor összeköltöztünk.


Hidd el, ha szerelmes vagy, eszedbe se jut a gondolat, hogy ne költözz vele össze, csak szeded a cókmókod és mész, mert elleni az agyad a rózsaszín köd.

2020. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok. Az összes kapcsolatomban helyben költöztünk volna össze, kivéve a mostmár férjemmel. Hozzá 250 kmrrel arébb kellett költöznöm. Nem vagy belé szerelmes.
2020. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyszüleimmel élek,nem a szüleimmel. Sajnos mind a kettő beteg, és ez is hozzájárul ahhoz,hogy nem szíesen hagyom itt őket. A páromnak van két gyereke. Tavaly nagyapám strokot kapott, a nagymamámat meg nem rég műtötték. Főként a hely zavar, mert nagyon szeretem a falumat és nem szívesen költözöm másik faluba. Lehet,hogy 26 évesen nem vagyok elég önálló, de sajnos ez ellen nem tudok mit tenni. Eleve ilyennek születtem, mindig fognia kellett valakinek a kezemet.
2020. ápr. 25. 22:34
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Jobb ha nem költözöl,hallgass a megérzésedre.Nagyszülőket nem hagynám ott ebben az állapotban.
2020. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es és 7-es válasz +1. Ha úgy éreznél iránta, akkor fel se merülne ez a kérdés! Beteg nagyszülőkkel koronavírus idején még jó, hogy nem akarsz költözni! Mellesleg elég nagy a korkülönbség is köztetek. Lehet, hogy a párod erőlteti ezt az összeköltözés dolgot? Eddig 110 km-ről tartottátok a kapcsolatot? Te költöznél oda hozzá? Hol dolgoznál? Hallgass a megérzésedre, most nincs itt az ideje.
2020. ápr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, mert fel tetted ezt a kérdést.
2020. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem szereted ot...

En 8000km koltoztem a felesegemhez.

110km az nem sok, autoval 2 oran belul ott vagy a nagyszuleidnel.

2020. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!