Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell viselkedni ilyenkor?

Hogyan kell viselkedni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Találkozóm lesz a tanárommal, megbeszéljük a szeptemberi sulit, hogy mire számítsak, stb. (ő visz mindig a versenyekre, stb.), szerintem beülünk majd valahová, na de nem vagyok valami beszédes, mit beszéljek? Az tuti, hogy nemcsak a suli lesz a téma. Amúgy nő ő is, én is. 40-es éveiben jár, és elég precíz, olyan tipikus tanári viselkedése van.

Én hívjam meg őt? Nagyon kedves, de én nem hiszem, hogy tudok úgy viselkedni ahogyan kellene.

Segítsetek!

( bocsi a témakör miatt )


2010. júl. 28. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

inkább nem írok semmit


július végén a tanároddal talizni...beteges

2010. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő kezdeményezte a találkozót vagy te? Ennek a fizetés miatt lehet jelentősége, bár tekintettel arra, hogy ő a felnőtt, szerintem neki kell rendeznie a számlát. Bízd rá magad, irányítja majd a beszélgetést, és különben is, sulin kívül biztosan lazább ő is, kötetlenebbül tudtok beszélgetni.
2010. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló egy paraszt...

Szóval szerintem viselkedj természetesen. Ahogy mindig is szoktál. Persze ha káromkodsz alaphelyzetben, azt előtte azért ne csináld! :D :) Majd ő mondani fogja, hogy mit kell tudnod az iskoláról és ha egyéb kérdésed támad fogalmazd meg szépen magadban és kérdezz tőle bátran. Hiszen gondolom, hogy ezért beszéltétek meg a találkozót. Nos viszont arra nincs ötletem, hogy ki hívjon meg kit. Kérdezz rá, vagy fizesd a sajátodat és ő is a sajátját.

2010. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! MIért lenne ez beteges? Nagyon kedvel, mert jól tanulok, meg érdekel az anyag!


Szerintem azt csinálom, hogy mondom neki, meghívhatom-e, és úgyis elutasítsa szerintem. :D Ha meg nem, akkor fizetem, ezen nem múlik semmi. Már egyszer egyébként hívott meg, szóval most én jövök...


Annyira félek, meg sem tudok szólalni.

2010. júl. 28. 11:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, az kimaradt, hogy igen, ő kezdeményezte...
2010. júl. 28. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ráadásul alig idősebb férfi tanárral (egyébként felnőtt nő vagyok), nem volt semmi gáz, mindenki magának fizetett, suliról beszélgettünk meg magunkról, ki mit tanult eddig, hova járt, mi a hobbija.
2010. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Meg volt a találkozó? Hogy sikerült?
2010. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elmaradt, ezen a héten lesz valamikor, majd szól. :)

Igérem, leírom... :)

Köszi az érdeklődést...

2010. aug. 9. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!