Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szoktatok viselkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok viselkedni ilyenkor? /Elsősorban lányok válaszát várom és légyszi a kortok is írjátok oda/

Figyelt kérdés

Ha van egy srác aki számotokra szimpatikus vagy szemeztetek a buszon és msnes kapcsolat lesz belőle és a találkozó előtt ti msnen hogy nyílvánultok meg. Szerettek kicsit elérhetetlennek tűnni vagy inkább játszotok, hogy kiderítsétek mennyire kitartó a srác vagy teljesen normálisan viselkedtek, de kifejezitek e valamilyen módon msnen a találka előtt, hogy tetszik nektek a gyerek.

Kérdésemben erre keresem a választ.


2010. jún. 21. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
az elérhetetlenség és a játék nekem ugyanazt takarja. húzod a fejét. azt viszont élőben kell. msnen kicsit lehetsz pikánsabb 17/L
2010. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Érdeklődj felőle, pl mi a hobbija, milyen zenét hallgat, ilyesmi. Szerintem ez beválik.:)Nem túl nyomulós, mégsem közömbös.
2010. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én önmagamat szeretem adni, minden beszélgetésbe. Utalást esetleg teszek rá hogy tetszik a srác, de csak finoman és max 12x, többször nem. Stílusomból adódóan szeretek elérhetetlen lenni, mivel én úgy indítottam az összes kapcsolatomat, hogy azt gondoltam hogy jó jó találkozom a sráccal, de én "túl jó" vagyok hozzá, és ebből következően közömbösen viselkedek, persze ez személyes találkozó alkalmával változhat, ha bejön a srác, akkor azért közvetlenebb és őszinte vagyok vele.
2010. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam 1x-2x
2010. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Régen csináltammár ilyet, mert komoly kapcsolatban élek, de:


Szerintem nem szabad megjátszani semmit sem. Ha magadat adod, és tetszel neki, akkor minden jó. Ha nem, legalább hamar kiderül. Ha megjátszod magad, és az tetszik meg neki, akkor nem léphetsz ki a szerepből "büntetés" nélkül. Végig szerepet játszani egy kapcsolatban pedig borzalmas.


22F

2010. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek önmagamat fogom adni, de mi van akkor ha a kicsit többet gondolkodok és nem azt írom le amit normlis esetben, ezt hogy előzhetném meg?
2010. jún. 21. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!