Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces vagy kínos szülök te...

Vicces vagy kínos szülök te is meg vagy áldva velük?

Figyelt kérdés

Azt mondják aki maga után nem takarít és széthord mindent, büdös igénytelen vagy az ellenkezője túlzásba viszi a takarítást és a fürdést annál fejben bajok vannak.


-----


Faternál az előbbi játszik, sokszor én szolok rá, hogy mosakodjon meg, mert büdös. A takarítást azt sose volt képes csinálni.


Építünk otthonra egy másik a garázst a kocsimnak, persze addig, amíg el nem költözök, mert már állandóak a veszekedések, hogy semmilyen formában nem képesek rendet tartani, már ott tartunk, hogy én mosok rájuk.


És olyat talál ki, hogy rozsdás rossz ajtókat használjunk oldalfalnak, meg zsuk ajtót kapunak.



De vannak még ennél agyament ötletei is.


Vittem a fát egyik szomszédhoz kocsival (nem volt papírozva a fa), és kitaláta, hogy miért nem furikkal viszem a fát.


(khmm kocsival senki nem látta de ha furikkal vittem volna akkor mindenki látja.)


Hiába mondtam neki de, nem értette.


Meg sokszor értetlenkedik, megbeszéltük a garázs dolgott erre a munkatársaimtól érdeklődik, ti hogy szoktátok csinálni a tetőket.... pfff


Másik dolog a lomgyűjteménye meglát valamit na az kell neki, akkor szomszéddal cserélgetnek.



Anyám meg... pff na ö is megér egy misét, részegen kimegy a munkatársaim ellé . Többször leégetett már.



2020. máj. 1. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy? 10?
2020. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mmiért?
2020. máj. 1. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert a "kérdésed" egyetlen célja hogy alázd a szüleid?
2020. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Neked elfelejtettek szolni arrol, hogy a 18. betoltott eleteved utan elkoltozhetsz es azt csinalsz amit es ahogyan akarsz?

Apu es anyu ciki/idegesito/zavaro, fogod magad, osszecsomagolod a kis batyudat es fel is ut le is ut.

2020. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Kedves elkényeztetett "gyermekek"! Hú de utálom a szüleimet! De, pííízt adjanak! Mossanak, főzzenek rám!

Ugye! A szüleitek pénzét van képetek elfogadni!

Élettelen faj vagytok!

2020. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
82%
Jesszus, költözz el! Jobban jársz te is, ők is.
2020. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!