Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Szülők! Kerültetek már...

Kedves Szülők! Kerültetek már kellemetlen, de vicces helyzetbe a saját gyereketek előtt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szüleim voltak egyszer kicsit lefagyva amikor nem akartam rendet rakni a szobámban és közölte velem Apukám hogy akkor kidobja az összes Barbie-t (nagy Barbie rajongó voltam). Erre közöltem vele hogy nem baj majd játszok mással és odébb mentem mással játszani. ö meg ott állt hogy akkor most hogy vegyen rá a rendrakásra, hogy neveljen rendre....:)
2013. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%

Évekkel ezelőtt elmentünk az akkor négy és fél éves lányommal a Magyar Nemzeti Cirkuszba. A lányom akkor éppen az állatimádó korszakát élte, és folyamatosan fényképeznem kellett neki a lovakat, kutyákat, elefántot, tevéket stb.

Én akkor váltam el az édesapjától, és akkoriban volt egy nagyon helyes, jóképű lovas akrobata a cirkuszban (akiről azóta kiderült, hogy az igazgató fia), Richter Flórián. Gondoltam, úgysem veszi észre a lányom, ha néha a helyes artistát is lefényképezem (persze csak a lovakkal, hogy ne legyen feltűnő). Éppen közelítettem a géppel, amikor Emma megszólal: "Anya! Szép a bácsi is, de mondtam már, hogy engem inkább a lovak érdekelnek." :D

2013. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2. ez nagyon édes! :) a legjobb, ha jó hangosan is mondta :)


én ugyan nem vagyok szülő, de emlékszem, úgy 3-4 éves lehettem, orvoshoz mentünk, nagyon meleg volt, szép fodros kisruha... anyám felrakott a pelenkázóra (szerettem ott ülni) és meglepődve, halkan megkérdezte: "Lány, te nem húztál bugyogót???" Erre én: "Nem mert így szellőzik a nuncásom!" persze jó hangosan a tömött rendelőben... :D


a legjobb az egészben, hogy előreengedtek :D :D

2013. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
Egyszer elég kiírni es felesleges masik accountrol meg meg is válaszolni az uj kérdést.... http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2013. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!