Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség a családban örök a...

Segítség a családban örök a háború?

Figyelt kérdés
röviden:én 16 vagyok Anyum külföldön dolgozik papámmal éltem addig samig oleszos nem lettem szüleim elváltak a nevelésemhez az anyagi támogatást Aynum adta 8 éven kersztül eltartott engem papámat is minden hiány nélkül papám leinte a páénz nagy részét kocsmába vitte aztán kezdett megjavulni anyut örökké üldözte ezért nem tudott otthon lakni mert papám mindig követelte töle a pénzt ezért szinte menekült otthonrol aztán egy éve a papa az eladott ház pénzéből adott neki fél milliot amit rárakott anyu bankszámlára és ugy egyeztek meg h anyu segít neki de a papának egyre több kelett Anyunak egy csomo pénzét leszivta aztán anyu elhatűrozta h megszakitja vele a kapcsolatot otthon áll a bál én vagyok a két tüz között Papa követeli a pénzt biroságra akrja vinni az ügyet Anyu nem akar neki küldeni semmit és visszaadni sem sőt még haza se akar jönni mert a házban a pap a haszonélvező .....most mit tegyek valahogy megkellenne oldani a helyzetet csak hát 16 évesen nem tudok semmi okosat kiötleni megköszönném ha segitenétek
2010. júl. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nagy kérés lenne, hogy érthetően, tagoltan, helyesen írj? Mert bárhogy is próbálkozok, képtelen vagyok megérteni, amit írtál, így viszont nem tudok segíteni.
2010. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sztem aránylag érthető...?segíts kérlek
2010. júl. 28. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj tényleg elég zavaros
2010. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyáltalán nem érthetö. Tudod, kitalálták a mondatokat, a mondat végi irásjeleket is - ezeknek az a célja, hogy érthetöen tudd irásban tagolni a mondanivalódat.

A kérdésedböl még az sem egészen világos, hoyg anyád itt vagy külföldön van, mert egyes részek alapján MO-on kellene lennie, mások szerint meg nem.

Ird leg még egyszer, rendesen fogalmazva és mondatokra tagolva, akkor esetleg tud valaki tanácsot adni.

2010. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
baz*meg ezzel kezdtem h külföldön dolgozik és utaltam rá mással is pl:"anyut örökké üldözte ezért nem tudott otthon lakni " ebben mi nem érthető....?na látom nem tudto ksegitenii mert nem akartok csak osztjátok azt h igy kell mondatot tagolni meg ugy
2010. júl. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!