Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Örök szinglik) Mi az oka az...

(Örök szinglik) Mi az oka az egyedülélésnek?

Figyelt kérdés

én pl. félek a kötődéstől, attól hogy valaki túlságosan rámtelepszik és elveszi a szabadságomat.

félek a csalódástólé is (sajnos többször volt benne részem).

így elmenekülök akkor is, ha szerelmes vagyok (épp most menekültem el pl.)

ti miért vagytok egyedül? Ezt akartátok, vagy csak nem sikerült megtalálni az igazit?

20/L


2011. okt. 8. 21:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pénz
2011. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Szürke kisegér vagyok ,és félénk visszahúzódó.(na meg az önbizalmam sincs a toppon). Ennyi épp elég ahhoz, hogy senki ne vegyen észre.


L/

2011. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

nincs semmi ideológia mögötte, egyszerűen csak nem tudok alkalmazkodni ahhoz a fajta élethez, hogy csak együtt vagyunk és nem csinálunk semmit, mert az úgy jó.

jobban járok, ha elmegyek pókerezni, tekerek egy dzsót, vagy megiszok 1-2 üveg bort, és kattintgatok a neten szombat este. :)


ebben is érzek egy kis önzőséget, meg abban is, amit te írsz.


26/F

2011. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

igen, én nem tagadom, h önző vagyok...

meg bulizni én is szeretek, és az ismerős párok folyton hisztiznek és nem akarják a másikat egyedül elengedni.

meg én szeretem a spontán ötleteket, és a kötelező jellegű találkozásokat nem bírom. pl. hogy be van osztva mikor vagyunk együtt, de "szabadidőmben" is zaklat telefonon, mit is csinálok. -.- ez vitte ki mindig a hajam. :D

2011. okt. 8. 21:42
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg azt sem bánnám, ha valaki túlságosan rám telepedne, és elvenné a szabadságomat, mert nekem nem kell ez a fene nagy szabadság, én csak egy társra vágyok, de nagyon :(

Én ezért vagyok egyedül... 19/l

2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az én ezért vagyok egyedül mondatom egy kicsit nagyon hülyeség lett. Nem ezért vagyok egyedül, hanem "akaratom ellenére vagyok egyedül" vagy valami ilyesmi.. hiába késő van már.
2011. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

egyébként előbb-utóbb mindenki megtalálja azt aki nem csak hogy elviseli, de még tetszik is neki úgy ahogy van.

nem kell paráznunk.

2011. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem! Van nekem 50-en túli ismerősöm, akinek minden vágya egy férj és sok gyerek volt, de egyik sem lett... Még csak hasonló sem... :S
2011. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

21:44


Írj privátot, és megtárgyalhatjuk...

;)

2011. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Félek attól, hogy az emberek szabadságába szeretek bele.

Szóval én nem vagyok örök szingli típus, de imádom a szabad férfiakat, akik úgy élnek, ahogyan boldoggá teszik magukat. Valahogy így gyönyörűek és nem is akarnám ezt a kapcsolaton belül sem elvenni tőlük, elvégre épp ezt szerettem meg, de azt hiszem ez utópia :)


22/N

2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!