Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha a férjemmel abba a...

Az gáz, ha a férjemmel abba a hotelbe megyek nyaralni, mint az exemmel? És elmondanátok neki? Nem igazán szeret a múltról sem beszélni, sem hallani róla.

Figyelt kérdés
Egyszerűen AZ a legjobb hotel azon a környéken.

2020. máj. 9. 00:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan nem mennék oda, ami máshoz fűz.
2020. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha kibirod szó nélkül hogy nem emlegeted hogy az exemmel itt ültünk, vagy azt ettük, akkor simán.
2020. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne?

Viszont biztos,hogy lesz amiről eszedbe jut majd az exed.

2020. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Én ha ezt utólag tudnám meg, hogy ugyanott nyaraltál az exeddel, kicsit rosszul esne. Ügyet nem csinálnék belőle, csak nem érteném, miért nem mondtad ezt el.
2020. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Majd a recepciós, Jó napot, nah most megint egy másik pasival, az előzőnek jobb autója volt, nah mindegy , ízlések és pofonok.. akkor? Ugyan azt a szobát? Megint kérnek külön tejszinhabot vagy most vele még nem? Ohh, emlékszik? Panaszkodott múltkor arra szomszés család, hogy hangosan nyög, esetleg nem lenne jobb egy emeleti szoba, úgy kevesebben hallják.


-ha ilyenektől félsz, nyugi kevés rá az esély.

2020. máj. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Ez ne legyen akadály, ne az exeden múljon, milyen jó helyekre mehettek vagy sem. Ő már nem az életed része, ne legyen rád hatással. Ha már teljesen túl vagy rajta, és a hely nem juttat eszedbe elszomorító emlékeket, akkor menjetek.

Nyilván ne mesélj neki arról, hogy az exeddel ott voltál és milyen volt ott, viszont az is túlzás, ha direkt titkolod előle, mert az is bántó lehet.

2020. máj. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
Nem mert felismerhet pl a recepcios.
2020. máj. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt egy kapcsolatom, aki mindig a múltról mesélt meg az exekről, hogy hol meg kivel mi volt merre jártak. Mert hát ugye őszinteség meg nyíltság.

Nekem is akkor volt egy ilyen időszakom hogy nem akartam annyira a múltról hallani. Ha le van zárva akkor maradjon is lezárva alapon.


Szóval ez az őszinteség addig tartott, amíg én is elkezdtem mesélni az egyik balatonparti étkezdénél hogy milyen gyakran jöttünk ide az én exemmel.


Azt neked és neki kell tudni, hogy maga a puszta tény zavarná-e, ha nem kezdesz nosztalgiázni. Ha igen, akkor megéri belemenni kisebb hazugságba, ami szintén tüske lehet, ha kiderül?

2020. máj. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Miért kellene elmondani? EZ nagyfokú bunkáság lenne tőled.
2020. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne gaz?
2020. máj. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!