Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gond, a férjemmel össze...

Az a gond, a férjemmel össze vesztem, a volt élettársa lánya miatt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy a férjemnek az előzö kapcsolatában van egy lány(nem az övé, ő csak nevelte 1,5 évig)

És az van mikor szét mentek az anyjával a párom, akkor a kislányka eléggé aggasztó módón kezdett el viselkedni.

És már ott tartotott a lányka hogy újra össze hozza az anyját a férjemmel.

Na ennek már lassan 4-5 éve volt ennek az esetnek.

A leányka fel kereste a férjem hogy beszélgessenek.

Mondta a férjem hogy ráírt a leány. Mondom ok, de mit akart

Aztán nem mondott rá a férjem semmit.

Nem is firtattam tovább.

Ennek már lassan 2 hónapja volt.

Na de most megint megkereste a párom azzal az indokkal hogy az anyukája nem segít neki semmibe sem.... Meg hogy állandóan bunkó vele az édesanyja....

Mondta nekem a párom hogy mit írt neki a leány.

Mondtam neki hogy ne haragudj de nem hiszek már neki hogy az anyja miket csinál vele. Ismerem sajnos az Anyját tudom milyen. És a leányka hazudni próbált.

A párom szívét nagyon meglágyította, és azt akarja a párom hogy költözzön ide, és jan-február környékén menne haza....

De könyörgöm van egy 9 hónapos kisfia, és más gyereke a fontosabb??

Eddig nem kereste az a Nevelőapját csak most?

Nekem nagyon sántít a dolog....

Nem azért akar lejönni a leány mert annyira hiányzik neki a nevelőapja, hanem azért hogy engem tönkre tegyen, mert ő azt akarja hogy az Anyukaja meg a párom újra egy párt alkossanak.

És ezt a Párom nem látja be hogy 5 évig nem kereste, és hirtelen felbukkant!

Egyébként 16 éves lányról van szó.

Kérlek segítsetek mit tegyek?


2019. nov. 24. 12:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
70%

Vagy az anyucinak akarja megfogni vagy magának?


Ha a pici baba nem közös akkor menekulj.


Ha igen akkor mond meg határozottan, hogy ide nem jön senki gyereke.

Fogadja el.


Nem irigyellek. De egy ilyen gyenge pasit fogtak ki magadnak. Lesz még bajod a leányka nélkül is.

2019. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj, szó sincs róla, hogy össze akarná hozni a férjedet meg az anyját.

A kislányka magának akarja a férjed, és ő úgysem fog ellenállni a 16 éves pipihusikának. Már hazudik neked, titkolózik, szóval ne sok jóra számíts.

2019. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
91%

16 éves lány a szülő engedélye nélkül nem költözhet sehova, ebből rendőrségi ügy lehet! Jó a segítő szándék, de ez lehet egy szimpla kamasz hiszti is, amiben nem kell támogatni.

Az anyjával kell felvenni a kapcsolatot, és tisztázni a helyzetet, a párod szerintem semmit nem akar tőle, bíztasd, hogy hívjátok fel együtt, hogy te is megnyugodj.

2019. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
86%

Nem az anyjának akarja a férjedet, hanem magának. A kislány bizony kőkeményen bele van esve, és láthatóan semmitől nem riad vissza, hogy megszerezze.

A férjed meg féleszű, már ne is haragudj. Nyilván nagyon imponál neki, hogy a kiscsaj ennyire ragaszkodik hozzá. Megrebegteti neki a kis szempilláit, és máris bármit elhisz neki.

Tudod ebből mi lesz, ha engeded odaköltözni a lányt? Szépen fokozatosan ellened fogja hangolni a férjedet, meséket fog kitalálni, hogy te bántottad, megfenyegetted, csúnyán beszéltél vele, stb, de persze az anyjához sem mehet vissza, ezért te leszel a saját házadban az ellenség... meg a te pici gyereked fog háttérbe szorulni...

A januárból április lesz, az áprilisból augusztus, az augusztusból november, és előbb-utóbb azt veszed majd észre, hogy már évek óta nálatok élősködik a csaj, és már fontosabb a férjednek, mint ti ketten.

Olyannyira, hogy még anyagilag is ti fogtok háttérbe szorulni, mert a kisasszonyt majd el kell tartani, és mellé gondolom elvárja majd a zsebpénzt, ruhapénzt, stb, a férjed meg adni is fog neki, mert sajnálja.

Aztán majd kis trükkökkel elintézi a csaj, hogy minél többet kettesben legyen a férjeddel, téged elküldenek a picivel a mamáékhoz, ők meg otthon kinyitnak egy üveg bort... és így tovább...

Aztán ha a férjed véletlenül ki akarna szállni a balhéból, már nem fog tudni, mert a csaj azzal fogja zsarolni, hogy mindenkinek kitálal a kapcsolatukról és feljelenti nemi erőszakért...

Ha az én párom csak elgondolkodna ilyenen, hogy az X évvel ezelőtti nőjének a kölykét odahozza a házunkba, azonnal csomagolhatna és mehetne a fenébe. Még ha a saját gyereke lenne, de másé, akihez SEMMI köze? Ne vicceljünk...

2019. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Igen a kisgyermek az közös...

Hát az anyjával beszéltem és annyot mondott hogy neki sem fogad szót. Akár mit csinal vele....

Lehet hogy nekem kell a kezembe vennem az iranyitást?

2019. nov. 24. 13:07
 6/52 A kérdező kommentje:

13:06.

Nagyon igazad van. És igen elgondolkodtato

Nagyon köszönöm szépen a válaszod.

És igazad van

2019. nov. 24. 13:37
 7/52 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi de a többiekkel értek egyet! A kis fruska a férjedet magának akarja és nem az anyjának. Sajna ha a férjed már sunyizik,titkolózik és oda akarja költöztetni akkor van valami vagy alakul valami,a férjednek sem közömbös a kislány ha már igy "meglágyította a szívét".
2019. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
74%

A férjed mindössze 1,5 évig nevelte a gyereket, aki nem is az övé. Ne hari kérlek, de a legnagyobb ludas a dologban az úriember. Normális férfinak eszébe sem jutna, hogy egy exnek a gyerekét a nyakába vegye. Mégis milyen alapon? Hogy az édesanyja nem bír vele, az egyéni szociális probléma, nem a ti dolgotok.

Én biztos, hogy nem engedném odaköltözni. Sőt, a férjednek illene megszakítani velük a kapcsolatot és csak rád és a saját gyerekére kellene koncentrálni.

2019. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
Aztán milyen alapon költöztetné a nyakadra a más kiskorú kölykét? Semmi köze a libához.
2019. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
88%
1,5 év az semmi. Nem olyan, mintha ő nevelte volna fel. Nem alakul ki olyan erős kötődés. Főleg, hogy azóta 5 év eltelt anélkül, hogy tartották volna a kapcsolatot. Tiniknek vanna hülye ötleteik, de a férjednek lehetne több esze. Kb. mintha egy idegent akarna beköltöztetni. El se tudom képzelni, hogyan merülhetett egyáltalán fel. Nem a lánnyal meg az anyjával kell beszélni, hanem a férjeddel. Én tuti megmondanám, ha bárkit beköltöztet, akkor mi a gyerekkel elköltözünk.
2019. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!