Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 50-es...

Mi a véleményetek egy 50-es férfi és egy 20 éves lány kapcsolatáról,szülói szemmel is?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 11:58
1 2 3
 11/23 Savlekotő ***** válasza:
70%
A lány szeretet hiányos,a pasi meg friss punit akar.. :(
2020. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
97%

nekem volt olyan lassan az 50hez közelítő kollegám aki mindig más tizenévesekkel mászkált, igen, jól olvassátok tizenévesekkel. most 48 vagy 49 éves és az aktuális barátnője nincs 18 se.


Mivel fogja meg ezeket a libával hát nem a külsejével az biztos.

de bármivel is fogja meg nem tartós az eredmény mert 1-2 hónap és vége. Mindig van másik.

2020. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Utolsó az a közel 50 éves pali valamit nagyon tudd,de nyilván valszinüleg van egy szövege amivel eltudja adni magát az más kérdés hogy 1 hónap max és átlátják hogy kamuzott.

A kérdésre is az a válasz hogy ilyen kapcsolat nem lehet hosszutávú amig nem akar szülni vagy komolyat müködhet,de hosszútávon halálraitélt a dolog

2020. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
#12: Az ilyenre szoktam azt mondani, hogy egy tapasztalatlan kis szűz csitrinek még be tudja adni, hogy azért kicsi és puha, hogy ne fájjon. Sok a naív kis liba sajnos.
2020. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
50 pasi zenész,a lánynak gyereket csinált,a szülei is fiatalabbak a pasinál.
2020. máj. 13. 18:56
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
Tönkretette a fiatal lány életét
2020. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
47%

"gy tapasztalatlan kis szűz csitrinek még be tudja adni, "


szerinted azon csajok akikkel ezek a vén trógerek járnak tapasztalatlan pláne SZŰZ csitrik? Na ne röhögtess.

Több farkat fogtak azok már tizenévesen mint kilincset.

Már az általános iskolát se szűzen hagyták el.

2020. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Manapság már nem olyan gáz,szerintem.

Ahogy elnézem a mai felhozatalt...az idősebb férfiak sokszor jobban néznek ki mint a fiatalok.

Nekem nem idősebb a párom hanem fiatalabb nálam ,igaz csak 3 évvel de nem észrevehető,inkább ő néz ki idősebbnek nálam.

Én amúgy is fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Semmit nem teszek érte,genetika.

A kérdésre vissza térve,szerintem nem gáz.

Bár nem biztos,hogy sokáig fenntartható.

2020. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Undorító.
2020. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Így, gyermekkel azért kicsit más a dolog...

Amúgy, ha már a statisztika szóba került az előbb, szóval motanság minden korosztály "együttmaradási index"-e gyengébb, mint korábban, úgyhogy nem irígylem a léányzó szüleit...

Viszont egy nagypn fpmtos dolog még nem derült ki:

hogy a két fél mennyire gondolja komolyan ezt a kapcsolatot...

Lehet, hogy ők sem tudják!

A szőlők pedig végképp nem

tudhatják így előre ...?

2020. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!