Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy 50-es...

Mi a véleményetek egy 50-es férfi és egy 20 éves lány kapcsolatáról,szülói szemmel is?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 11:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ámbár nyilvánn vannak (csoda számba menő) kivételek is.

Kóbor János pl. elég öreg zenész volt, amikor megismerkedett a 23 évvel fiatalabb mostani nejével.

Jó, jó tudom...ez azért mégsem ugyanaz.

Főleg, hogy a nő nem 20 volt, (ami azért lássuk be, mégiscsak olyan életkor, ami épp, hogy csak nem tini), hanem 39, szóval kb. 2 x annyi...

De lehetnek,sőt néha vannak is hétköznapi csodák!

2020. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Nekem 22 éves lányom van. Hát furcsa lenne ezt elfogadni.

Azt gondolom, hogy 30 év korkülönbség sok. De ki vagyok én,hogy ítélkezzek.

Ha szeretik egymást,akkor támogatnám. És ha lenne a lányomnak 10 jó éve, amikor igazán boldog valakivel, akkor az már kétszer annyi, mint ami nekem jutott eddig..Én így látom. De hozzáteszem, az én gondolkodásom nagyon más, mint a többi emberé. Nem hiszem, hogy sok apuka gondolkodik így.

47/F

2020. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem ez volt most vm hirbe hogy mc hawer enekes is 55 evesen szetment a 33 evvel fiatalabb csajatol es most egy 46 evessel jar.
2021. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!