Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim nem nagyon engednek sehova se pedig már lassan 20éves vagyok.!?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel összetűzésbe kerülni velük. Ez is az élet része. Úgy oldd meg mint egy felnőtt, úgy ők is nyugodtabbak lesznek.
2013. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Ahhoz, hogy valaki felnőtt legyen, nem elég átlépnie a 18-as korhatárt. A magánéletet és függetlenséget ki kell vívni. Neked eljött az időd. Kis feszültség nélkül senkinek sem ment ez. Későn érő típus vagy, de ami késik, nem múlik. Ideje felnőni! N29
2013. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ne kérj engedélyt.
2013. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem is baromira féltenek, de én egyke vagyok, érthető. Fő a bizalom.
2013. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Toporzékolj.
2013. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amíg gyerekként viselkedsz úgy is fognak kezelni. Ne itt irogass hanem állj a sarkadra és mondd el a szüleidnek hogy mi a bajod és mi az ami zavar.
2013. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Azt tudják gyerekként kezelni, aki úgy viselkedik és hagyja magát. Más már idejében kiáll magáért, és nem közel 20 évesen rinyál, hogy miért korlátozzák a szülei.
2013. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

18 éves korodtól törvény szerint oda mész,ahová akarsz,vagyis tájékoztathatod őket,illik,ha együtt laktok,de engedélyt már tőlük nem kell kérned!


Ezt így nyugodtan el mondhatod nekik.

2013. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Az előttem szólók teljesen hülyeségeket írnak arra vonatkozólag,hogyha úgy viselkedsz gyerekként fognak kezelni stb,engem is úgy kezeltek kibírhatatlan volt,gyakorlatilag megszöktem tőlük és nem értik,hogy,hogy lehetek ott,ahol tartok,mert nekik nem ez volt a beskatulyázó demagógiájuk.
2013. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

A: Elköltözöl

B: Nem kérsz engedély és cirkusz lesz, de már azt sem vagy köteles végig halgatni....de azért vigyázz ilyenkor minden szülő azzal jön hogy "amig az én házamban laksz azt csinálod amit mondok különben csomagolhatsz"...és van aki be is tartja...

2013. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!