Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél éve halt meg anyukám,...

Fél éve halt meg anyukám, szeretnék egy tetoválást csináltatni ami Rá emlékeztet. Gondoltam arra, hogy a halálának a dátumát varratom magamra, vagy egy idézetet. Ti mit tanácsoltok? L/19

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A halál dátumát, azt semmiképp!!!! Ha ránéznél, mindig az jutna az eszedbe, és szerintem anyukád is inkább annak örülne, ha a szép emlékek jutnának eszedbe róla, nem a rosszak (vagy a legrosszabb).

Nincs valami olyan tárgy, kép, motívum, amiről mindig anyukád jut eszedbe?

2010. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

csak nehogy kínai vagy akármilyen hülye szimbólumot válassz, mert kiderülhet hogy a jel tulajdonképp édes savanyú mártást vagy pekingi kacsát jelent.


ha van akármi, ami csak édesanyádra jellemző, a kedvenc verséből pár sor vagy a kedvenc dalából az is jó.


de ha dátum, ne a halálának a dátumát, hanem a születésnapját! pl. római számokkal, az szép.


üdv,

egy tetovált

28/N

2010. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

...én most szeretném az egész családom szülinapját magamra varratni, római számos megoldással,

meg a kutyám tappancsát.


ha édesanyád rajzolt pl, lehetne egy rajzát, ha mindig énekelt, a kedvenc énekét, ha autóversenyző volt, akkor az autóját -> így értem a személyeset. de ezt csak te tudhatod.


a tetoválást magát nem fogod megbánni, nekem van, ami 10éve megvan , csak figyelj rá hogy igényes helyre menj, nézd meg a tetováló művész rajzait és a munkáit is, fényképek, mennyire élesek és határozottak a vonalak, élénkek a színek. persze a gumikesztyű és egyéb higiéniai követelmények megléte alap.

2010. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A kolleganom a csukloja belso reszere tetovaltatta az anyukaja halalanak datumat. Nekem nagyon tetszett, de emberfuggo, hogy ki hogyan reagalna ra. Ha a datum latvanyatol eros fajdalom ont el, akkor eszedbe ne jusson!


Oszinte reszvetem, nagyon sajnalom, hogy ilyen fiatalon elvesztetted az anyukadat!

2010. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

mikor apu meghalt akkor a nővérem(16)volt a 1967-2008-at varatatta a csuklójára,én meg a nyakláncomra egy szív medálban a képét graviroztattam bele(12)voltam

14|L

én azért a halálának a dátumát nem csináltatnám..

2010. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem is van személyes tetkó a karomon. egyetértek a többiekkel h ne a dátumot, inkább amit szeretett nagyon, virágot madarat vagy rá emlékeztet ha ránézel, és nem a fájdalomra. amúgy la és miami ink jó ötleteket adhat, én karomhoz vettem onnen motívumot, de végülis a tetkós sráccal alakítottuk ki az egészet
2010. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy akkor angyalszárnyat tetováltatok mondjuk a lapockámra, mert abban igazatok van, hogy a halál dátuma csak sebeket szaktana fel évekkel múlva!:(

Anyukámnak a kedvenc együttese az ABBA volt, gondoltam arra is, hogy az egyik számukból egy részletet tetováltatok magamra.

2010. júl. 30. 15:59
 18/18 anonim ***** válasza:
12:19 vagyok, ez kedves ötlet
2010. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!