Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert viselkedik...

Szerintetek miert viselkedik igy velem apukám?

Figyelt kérdés

Nincs egy kedves szava, es mindenbe belekot.

Pl videohivassal beszelgetunk csak (utobbi idoben), nincs tul sok kozos temank de pl olyanokat szol be:

-meghiztal?

-nem , tudtommal nem...

-de .. latom rajtad...

-akkor meghiztam..

-latom... meghizott (ezt anyukamnak)



-sirtal?

-nem..

-de nagyon pirosak a szemeid

-de nem sirtam

-de mitol ilyen pirosak a szemeid?!?



-megmostad a hajad?

-nem csak apolo olajat tettem ra

-nagyon nem jo...

-oke...

-nem jo....

-de hat csak itthonra tettem fel az olajat!!

-nem jo....


2020. máj. 25. 19:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%

Szia,


ne haragudj, hogy ezt írom, de apukád egy tahó paraszt.

Minimalizálnám a beszélgetést. Sőt én egyáltalán nem keresném. Majd rádöbbenne.

2020. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Csak tippelek, de gondolom elváltak a szüleid. Nem tudom milyen volt előtte a kapcsolatotok, én 12 voltam mikor váltak. 51kg-ról felcsúsztam 80-ra kb. Nagyon duci voltam, és sokan is bántottak 0-24-ben.

2 hetente voltam kötelező apukámmal találkozni. "Hísztál;fogynod kellene,mert igy soha nem lesz barátod; direkt nem mostál hajat,így is csúnya így... "


Nem volt jó kapcsolatom vele. Egyoldalú. Utána nem is akart találkozni velem évekig.


Daganatos lettem 16 évesen, itt már jócskán 90kg körül voltam. Rohamos idő alatt 60kg alá kerültem.

Az első mondata, amikor találkozott az után, hogy felépültem nem az volt, hogy de jó hogy nem haltam meg, hanem hogy "legalább most lefogytál".


Ezek után strandra, moziba minden hova vinni akart. Elutasítottam.



A kérdésedre a válasz, ha esetleg kicsit zavaró így... Az a szülő, aki kevesebbet van a gyerekkel, eltávolodik tőle, ridegebb lesz. Sok esetben a szülő már nem annyira kiváncsi a gyermekre (nem nem szereti, csak sok esetben az intenzív törődés elveszik)


22/L

2020. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonymousreview60 ***** válasza:
54%
Ha különéltek, úgy érzi elveszítette feletted az irányítást, és ilyen módon akar hatalmat gyakorolni, illetve a te szomorúságodon át anyádnak fájdalmat okozni. Próbáld illedelmesen elmondani neki, hogy milyen érzés ez neked. Ha az nem hat, te is mondj ilyeneket neki, hátha akkor megérti. Ha ez sem hat, akkor a törvényi minimumra vágd vissza a találkozókat, de mondd el neki, miért teszed ezt, hátha megváltozik.
2020. máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy nemes egyszerűséggel buta...
2020. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Anyam tesomnak sem mondhat semmi ilyesmit mert egybol felkapja a vizet.

anyam nekem is megmondja ezeket de nekem ez belefer a/egy kozelebbi kapcsolatba, mert mas nem mer megmondani ilyesmit.


Foleg amikor szinglik vagyunk akkor erzi ezt küldetésének:D nehogy ezert ne jojjon ossze:)


Amugy volt olyan hogy tenyleg megelozott nekem ezzel masok elotti beegeseket pl hogy a dezodorom nem hasznal, hasznaljam az ovet stb, vagy hogy nagyon elüt az alapozo stb. Ha skypelunk mindig azt hiszi hogy meghiztam szerintem tenyleg koverit a kamera, mert mindig azt hiszi, en csak rohogok rajta,hogy nem,mèg mindig nem:D

En is megmondhatok neki ilyeneket, elpoenkodja, vagy megmagyarazza, hogy hat igen most hidegfront volt es ilyenkor lusta:) nem sertodik meg

Inkabb az baj hogy nalatok nincs meg a viszony jo resze is hozza es akkor az ember sokkal erzekenyebb a negativ megjegyzesekre.

2020. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Kedves Idomár! A párom nem ver, nem vert és az első pofon után otthagyom. A verés szerinted megoldás? A félelem és a tisztelet nem ugyan az.
2020. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is 6. posztomban is csak képletesen értettem a fülest, nem gondoltam, hogy zárójelben oda kell írnom. Amúgy meg nagyobb kölyköknek már hiába adsz fülest, csak annyit mondanak, hogy "Nem fájt! nem fájt! Köszönöm a lekvárt!" Na ekkor már baszhatod (képletesen) :)
2020. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*4. postomban
2020. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Hogy viselkedik?


Talán te vagy egy kicsit túlérzékeny.


Csak egy apró jótanács: SOHA ne gyere a mi családunk összejöveteleire. Ott szállnak a lófªszok, qrva anyád, mocskos kölyke és egyebek. Nem vagyunk felsértődős kis porcelánbabák, jót röhögünk rajta. Senki nem is gondolja komolyan, nem is veszi komolyan.


Nem érdekel, ki mit gondol, de megjegyzem ez nem az intelligenciaszintünket mutatja (bár intelligens ember is káromkodhat, vice versa), most csak a durvábbakat írtam le.

2020. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak ennyire redukálódik a beszélgetésetek az öregeddel, ennyire száraz? Egy, mi van, hogy vagy, vagy egy vigyázz magadra, sosem hangzik el? Ha néha leolt, sosem mond egy kedves szót sem? A kérdés a szemeidre akár lehetne aggodalom is... vagy talán kissé figyelmetlen, és nem direktbe csinálja. De lehet hogy nem mész haza eleget,és ezzel"büntet". De lehet hogy csak makacs, érzéseit nehezen kimutató valaki, aki a szurkálódások mögé bújtatja a szeretetét. Van ilyen, mert én is ezt teszem az unokaöcséimmel :D Piszkálom őket a csajok mitt, a csajok hiánya miatt is ha épp nincs, hogy milyen magasak stb,hogy picit dagik, de mindennek ellenére szeretem őket, bár ezt tudják... szerintem nem olyan vészes a helyzet, beszélj vele erről. :)
2020. máj. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!