Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám nagyon illetlenül...

Apukám nagyon illetlenül viselkedik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Ha veszek magamnak vmit, akkor mindenképpen meg kell kérdeznie, hogy jaj mi az mi az, még akkor is, ha látja, hogy egy DM-es szatyor van nálam, amiből kilátszik, hogy tampont vettem. És ez olyan kellemetlen, most minek kérdezi meg? Próbálom annyival elintézni, hogy lányos dolgokat, de akkor is faggatózik tovább, hogy de mit. Múltkor talált egy gyógyszert az asztalomon, első kérdése: ez milyen gyógyszer? Még jó, hogy a fogamzásgátlómat elrejtem, mert erre mondtam ,hogy görcsoldó, de arra is rákérdezett, hogy mire kell? B@szod, mire szerinted? Olyan kényelmetlen, hogy ilyen kérdéseket tesz fel, de nem tudom mivel leállítani, meg nem is akarok vele erről beszélgetni. Mit csináljak, hogy magától rájöjjön, hogy kínos kérdéseket tesz fel?
2012. szept. 10. 17:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
anyukádon keresztül nem tudsz hatni rá?
2012. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Ebben akkor lenne igazad, ha ezeket egy estélyen kérdezgetné tőled mindenki elött.

Honnan kéne tudnia hogy csak menstruációs görcs vagy más?

20 éves vagy, mit pironkodsz apukád elött?

2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Félőske22 válasza:
75%
Mondd meg neki őszintén, hogy ez zavar téged. Esetleg más témákról (suli, barátok, stb...)beszélj vele gyakrabban, bővebben, mert ha kérdezget, azt jelenti, hogy érdekled.
2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Nyíltan mondd meg neki, hogy ez kínos, és te erről nem szeretnél beszélgetni. Szerintem családtagokkal ilyen nyugodtan lehet őszinte az ember.


Tudom, ahány ház, annyi szokás, de nem értem egyébként, miért kínos ez. Nekem rendszeresen szokott apukám tampont venni :))

2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Mond meg neki, hogy neked ez kinos. Ha eddig nem jott ra magatol eztan sem fog. Vagy egyszeruen vedd termeszetesre a figurat hiszen ezek is mindennapos dolgok... Es ha kerdezi vagd ra, hogy tampon... Ha megkerdezi minek mesz wcre mond, hogy "sz@rni". Aztan majd megunja...
2012. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
én sem értem ebben mi olyan gáz 20 évesen, megkérdezi, válaszolsz és ennyi volt. Ha meg tényleg faggatózik olyan dologról ami neked kínos, akkor megmondod és kész..
2012. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer vedd elő a szatyorból a tampont, mutasd meg neki és mondd, hogy TAMPONT, tudod, mert most menstruálok!! Mármint így sokkold le, és akkor utána többet biztos nem kérdez rá :D
2012. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Túlspirázod, együtt laktok, közös füröszoba, úgyis látja a fürdöszobában a kütyüidet. Feléről azt sem tudja micsoda, még jó hogy megkérdezi.

20 éves nő vagy, pasizol, szexelsz, menstruálsz, apukád ezt pontosan tudja. Ha szexhez már érett vagy akkor egy ilyen helyzet kezeléséhez is elég érettnek kell lenned.

Ő az apukád, nem a szomszéd. Én igy gondolom.

2012. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Inkább örülnél neki, hogy ennyire törődik veled, érdekli mi van veled, még ezek a kis dolgok is érdeklik.Ne zárd ki az életedből, örülj, hogy ilyen, és nem sz.rik a fejedre magasról.
2012. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ava87 ***** válasza:
78%
A tampon témát nem ragoznám tovább, de ez a gyógyszer dolog is szerintem túl van reagálva. Ha azt mondod, hogy görcsoldó, miért ne kérdezhetné meg, hogy mire kell? Egy férfinak valószínűleg nem kapásból a menstruációs görcs jut eszébe, görcsoldót másra is szokás szedni, örülj neki, ha te nem tapasztaltad még, hogy mi minden másra. Talán megfordult a fejében, hogy beteg vagy, ha görcsöl valamid, hiszen honnan tudná, hogy nem így van?
2012. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!