Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tiszteletlen dolog...

Tényleg tiszteletlen dolog lenne biciklivel menni?

Figyelt kérdés
Édesanyám szülinapját fogjuk a hétvégén a nagynénéméknél ünnepelni (ez kb 10-15km tőlünk). Felvetettem, hogy én nagyon szívesen mennék biciklivel, a többiek kocsival mennének. Ha kicsit hamarabb elindulok akár egyszerre oda is érhetünk. Ha nagyon megizzadok ott tudnék tusolni és persze átöltözni csinos ruhába. De a tesóm és az apum azt mondja, hogy ez tiszteletlenség lenne az édesanyámmal szemben, mert nem együtt megyünk. Én nem látom ebben a kivetnivalót, hiszen a család úgyis együtt fogja tölteni a napot. Tényleg tiszteletlen dolog lenne tőlem ha biciklivel mennék ahelyett hogy csöndben ülök a kocsi hátsó ülésén?

2020. máj. 28. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mi ebben a tiszteletlenség.
2020. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem.
2020. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én se
2020. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne az, ez nem tiszteletlenség.
2020. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy az a probléma hogy nem EGYÜTT megyünk. De nem értem hogy miért fáj nekik ha én biciklizem és nem egy kocsiban utazom velük..
2020. máj. 28. 20:59
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Eszembe nem jutna tiszteletlenségnek tartani, pedig már megettem a kenyerem javát, 72 éves vagyok.
2020. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Lókukit tiszteletlen, de ennek a családnak sosem fogod tudni megmagyarázni. Ha bele is mennek, egész ebéd alatt azt fogod hallgatni, ahogy sopánkodnak, vagy röhögnek rajtad, és azt is megbánod, hogy valaha megtanultál biciklizni... -_-
2020. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ez inkább az októl függ. Azért mennél biciklivel mert sport mániás vagy? Mindenki tudja rólad, miért lenne gáz? Vagy azért mert nem viseled el 15 percig a szüleidet és a tesódat? Ez esetben viszont igen. Pláne, ha amúgy is ritkábban látott rokonokról van szó, akiknek szeretjük a jobb orcánkat mutatni. Ez anyukád szülinapja, ha nem szeretné, hogy biciklivel menj, mert számára ez kínos, akkor ne menj biciklivel. Menj el tekerni egyet indulás előtt, kellj fel 1-2 órával korábban, ha nagyon cangázni van kedved.

Most visszaolvastam a kérdést, miszerint ez egy meglepetés buli lesz. Anyukádról fog szólni, nem rólad. Na meg, ha biciklivel mész akkor is csöndben leszel xd

2020. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Inkább hülyeség. Megjöttök, te meg mégy tusolni...
2020. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

De miért kéne azért tusolni? Mielőtt mennek a rokonhoz, azelőtt, ha letusol, nem számít, ha megizzad. Nem lesz büdös. Ragadni is csak addig fog, míg meg nem szárad. Ahogy megérkezik, 20 perccel utána már észre se lehet venni majd rajta, hogy megizzadt.

Amszterdamban mindenki biciklizik, senkit nem érdekel, hogy megizzad egy kicsit. Úgy megy be a munkahelyére, suliba, majd megszárad, és kész. De itthon is, nyáron, mikor dögmeleg van, mindenki leizzad, mire beér a munkahelyére, de ez kit zavar? Attól még nem kell büdösnek lenni. Feltalálták már a dezodort.

2020. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!