Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tiszteletlen dolog...

Tényleg tiszteletlen dolog lenne biciklivel menni?

Figyelt kérdés
Édesanyám szülinapját fogjuk a hétvégén a nagynénéméknél ünnepelni (ez kb 10-15km tőlünk). Felvetettem, hogy én nagyon szívesen mennék biciklivel, a többiek kocsival mennének. Ha kicsit hamarabb elindulok akár egyszerre oda is érhetünk. Ha nagyon megizzadok ott tudnék tusolni és persze átöltözni csinos ruhába. De a tesóm és az apum azt mondja, hogy ez tiszteletlenség lenne az édesanyámmal szemben, mert nem együtt megyünk. Én nem látom ebben a kivetnivalót, hiszen a család úgyis együtt fogja tölteni a napot. Tényleg tiszteletlen dolog lenne tőlem ha biciklivel mennék ahelyett hogy csöndben ülök a kocsi hátsó ülésén?

2020. máj. 28. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

De mindegy, hogy hogyan mentek. Nem számít. Az számít, hogy együtt legyetek ott.


Menj bicóval mindenképp! Legalább nem kell várnotok egymásra 😃

(És ne lepődj meg, ha csak azért is megelőznek majd 😄😄)

2020. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Annyira utálom az ilyen nyakatekert kötözködést.

Menj csak nyugodtan biciklivel.

2020. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem tiszteletlenség, de azért ha anyám szülinapját megyek ünnepelni egyszer egy évben és meg kérnek, hogy tegyem le a bicót akkor leteszem. Majd megyek máskor bicajozni és rá szedem a szülőket is.
2020. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%
Én két okot találnék, ami miatt ezt mondták neked apádék. Az egyik az, hogy mit fog szólni anyukád, ha még tudja, hogy amíg a többiek kocsival mentek, addig te bicikliztél. Tehát, hogy apud és testvéred úgy gondolják, hogy anyud ezt sérelmezné. A másik pedig, hogy lehet attól félnek, hogy nem egyszerre érték oda,vagy ne adj Isten veled történne valami az úton. Ez egy meglepi lesz, gondolom, nem azon akarnak közben idegeskedni, hogy te épp hol tartassz. Igaz, telefonon tudtok majd kommunikálni gondolom....
2020. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az egyetlen tiszteletlenség az, hogy oda érsz és tusolással kezded....
2020. máj. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Az első észrevételem: a kérdező csak a támogatás jegyében írta ki a kérdést, aki nem ért vele egyet, azt lepontozza🙄
2020. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#16, ugye tudod, hogy nem csak a kérdező tud pontozni, illetve, hogy az ő pontozása csak 1-nek számít, ugyanúgy, ahogy bárki másé? 0%ra egyedül senki nem tud letolni egy választ.


Egyébként én mennék bringával, de nálam monduk már megszokták, hogy megyek a saját fejem után, nem is hiszem, hogy lenne ilyen balhé. Itt az ideje, hogy te is hozzászoktasd ehhez őket 😄

2020. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem tiszteletlenség, de én mennék kocsival. Anyám szülinapja van azért mégiscsak, szeretném a többiekkel együtt megköszönteni.
2020. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem mondanám tiszteletlenségnek, de szerintem a családi béke érdekében inkább engedj, és menjetek együtt kocsival. Bicajozni minden nap bicajozhatsz, anyukád szülinapja viszont egy egyszeri alkalom.
2020. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
24%
Biciklizni autók között veszélyes dolog. Csak ha van biciklissáv, akkor engednélek csak biciklivel a szüleid helyében.
2020. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!