Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul vagy...

Jogosan esik rosszul vagy felfújom szerintetek?

Figyelt kérdés
Munkám miatt nem értem rá a postára menni ezért a csekket és a pénzt, 5000 forinttal többet mint kell,odaadtam a családtagomnak,hogy tuti elég legyen. Sajnos nem adta vissza az 5000 forintot,mert mint később mondta kiváncsi volt rá hogy vissza kérem e. Én több órát örlődtem hogy merjek e szolni neki,mert kellemetlen volt az egész. Ő meg közben jól szorakozott rajtam. Persze legközelebb kiszámolom forintra pontosan a csekkeket,de nektek nem esett volna rosszul?
2020. máj. 29. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
2020-ban csekk?
2020. máj. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan a munkabeosztásod, hogy nem bírsz postára járni, akkor más úton kellene rendezned a számláid, mert abból amit írtál,-hogy máskor forintra kiszámolod-, arra következtetek, hogy ez elő fog még fordulni. Persze így is surmó dolog volt ez a rokonodtól, de nem őket kell vegzálni a számla befizetésekkel és akkor nincsen ilyen konfliktus. Konfrontálódni muszáj az embernek néha, a saját érdekében, próbáld meg trenírozni magad ez irányban, mert lesz még nem kevés bajod abból, ha ennyire nem bírod az érdekeid érvényesíteni.
2020. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!