Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » -Szerintetek apám meghülyült...

-Szerintetek apám meghülyült vagy én vagyok a hülye? :D

Figyelt kérdés
Egész nap a konyhában tevékenykedik ha én lemennék főzni valamit már tiszta ideges lesz volt olyan hogy elöl maradt egy pohár az asztalon és elkezdett üvöltözni hogy ki a f.s.z hagyta itt a poharat??:D kérdeztem én hogy mire aló az asztal ha nem lehet ott egy pohár.közölte hogy csak akkor lehet ott ha étkezünk...aztan ha mosogatás után a száríton marad valami akkor abból még nagyobb botrány lesz,a múltkor a mikroba kiömlött a tea vagy valami és nem vettük észre és ezért kiszerelte a mikrót és eltette valahova nem tudom hova:D:D
2015. ápr. 22. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
És én mit csináljak vele?
2015. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt mi a kérdés? Köszi hogy elmesélted mi van nálatok otthon.
2015. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem igen
2015. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
az én apukám is ilyen, nincsen valami agykárosító szokása? (pl. cigaretta vagy alkohol?) talán elvonási tünetek lehetnek az ilyen "apróságok"
2015. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Apádnak szexhiánya van.
2015. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a kérdés adott felteszem érthetőbben gyengébbek kedvéért.Érthető emberi magatartásról van-e szó jelen esetben?

az a durva hogy semmi.sosem ivott és dohányzott

2015. ápr. 22. 21:56
 7/9 A kérdező kommentje:
21:55 ebben lehet valami
2015. ápr. 22. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a szekrényajtót szerelte le egy hétre, mikor már többedszerre hagytuk nyitva. Ugyanis olyan szerencsétlen magasságban van, hogy apa épp nem veszi észre és beveri a fejét. Érthető, hogy zavarta.


A te apukád esetében viszont szerintem valami nem kerek. A hiba nem a te készülékedben van. Mi amúgy az ilyesmi szabályokat, hogy melyik asztalt tartsuk üresen és melyiken lehet poharat hagyni, meg szoktuk beszélni. Szerintem hatékonyabb, mint ordítozással próbálni célt érni.

2015. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
konkrétan egy főzés után 2órám megy el azzal h mindent patyolat tisztára töröljek de valami mindig lesz ami nemjo.múltkor azért ordított velem mert tönkreteszem a vágódeszkát???ezt elhiszitek?mondom hogy lehet tönkretenni?hát úgy hogy szétkaristolom de hát nem ezért van a vágódeszka könyörgöm
2015. ápr. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!