Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám idegen nőkkel levelezget,...

Apám idegen nőkkel levelezget, meg ki tudja még mit csinál, elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés

Apám laptopján meg akartam nézni a facebook-omat, de amikor odaültem elé egy elég perverz üzenet volt előttem, amit apám írt facebook-on egy idegen nőnek, aki egyébként a tanítványa estin. Gondoltam lementem az oldalt, megnézem, hogy mit művel. Másnap elolvastam az egész levelezgetést, és teljesen ledöbbentem. Szó szerint megírták, hogy mit tennének egymással, ha most találkoznának, meg hogy jó lenne, ha egymásba szeretnének, meg apám azt is odaírta, hogy ilyenkor sajnálja, hogy családja van, mert anélkül sokkal könnyebb lenne. A levelezésben azt is monta a nőnek, hogy több szeretője is van, és hogy kiket húzna meg szivesen. Meg ma a laptopján találtam egy rejtett mappában az egyik 16 éves tanítványáról elég merész képeket. Most komolyan hogy képzeli ezt, hogy anyám háta mögött ezt csinálja? Amúgy eddig se kedveltem apámat, de most... Szerintetek elmondjam anyámnak?


19/F


2010. júl. 30. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én először apámmal ülnék le beszélni.... Hogy miért van erre szüksége. Elég felnőtt vagy már, hogy mint férfi a férfival üljetek le megbeszélni. Ne a viszályt szítsd, hanem a békéért tegyél meg mindent.
2010. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apámmal nem lehet, már meg tettem volna ha lehetne. Olyankor mindig elmosolyodik, és azonnal kitalál valami hazugságot.
2010. júl. 30. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj anyuddal.Biztosan apud volt?Elég undorító tőle ha tényleg igy volt.Amúgy meg nem 18 éves kor felett vesznek valakit fel estire?
2010. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak annyi a baj szerintem, ha beszélsz édesanyáddal, hogy Te leszel apád szemében a bűnbak és a "megváltó" is egy személyben. Hiszen valamiért nem hagyott ott titeket, kitart anyád mellett, de közben másról fantáziál. Ha kiborulna a bili, téged hibáztatna. Ő döntött, hogy veletek marad, mint írtad, rossz a viszonyotok. Anyukáddal milyen a viszonya? Ha vele is rossz, anyagi okokból marad otthon (pl. hitel a házon)? Derítsd ki, mi motiválhatja arra, hogy ne otthon keresse a boldogságot. A megváltót azért írtam, mert ha megmaradt eddig csak fantázia szintjén, akkor véghez is viheti, ha már anyukáddal vége köztük, például elválnak. De ezekután vajon támogatna téged? Nem lenne még rosszabb a viszony? Mérlegelj, és ne indulatból cselekedj. Ha amellett döntesz, hogy elmondod édesanyádnak, csinálj valami stratégiát, hogy ne sérüljön.
2010. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el Anyukádnak mindenképp és a lementett oldalt is mutasd meg Neki! Az ilyen nem ember, aki nem becsüli meg a saját családját! Undorító egy ember az apád. Már bocsi.
2010. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20:02-es Nappalin, és estin is tanít.

20:08-as Már így is mindenért én vagyok a szemében a bűnbak, úgyhogy ha ez még hozzájönne nem jelentene semmit. Amúgy szerintem anyagi okok miatt, meg a hugom miatt él még velünk.

2010. júl. 30. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:

szegénykém, egy állat az apád. próbáld minél finomabban anyudnak mert ez nagyon fájni fog neki valószínűleg, de csak ha tuti nem tudsz apáddal beszélni. a bizonyítékot hogy tudná tagadni?

én is 16évesen mentem estire, indokoltan lehet 18nál fiatalabbnak.

2010. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!