Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, asszonyok,...

Lányok, nők, asszonyok, akiknek párjuk/férjük van! Jól esik nektek ha megnéz egy idegen pasi?

Figyelt kérdés
Rátok is önbizalom erősítő hatással van? Csak azért a kérdés,mert van egy barátnőm,aki nem olyan régen jött össze egy pasival,és azóta,ha valami idegen férfi megnézi őt,tisztára ki van akadva. Amit én nem értek,mert szerintem olyan jóleső érzés,amikor észreveszem,hogy másnak megakad rajtam a szeme. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. szept. 3. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

én egyet értek veled

sztem a barátnőd csak megjátsza magát...

2011. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
személy szerint engem nagyon zavar, ha a másik ember engem "vágyakozva" bámul meg.
2011. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Uhh én imádom, játszok is a pasikkal! (prsze csak messziről)

:))

2011. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

nekem a jelenlegi barátom megbízhatatlan, tönkreteszi az önbizalmam, kijelentette vannak nálam szebbek is, minek hazudjon - szinte már szépnek sem érzem magam-nekem jól esik, hogy kellenék másnak


viszont amikor olyan srác néz meg, aki közben fogja a párja kezét, hát csak a párját sajnálom olyankor.


és ha vén kéjencek lesnek, az meg egyenesen felidegesít.

2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Jól esik, ha megnéznek, kicsit növeli az önbizalmamat:) de ha leszólítanak, akkor nem megyek bele a beszélgetésbe.
2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok azért,amikor pofátlanul bámul,csak amikor azt látod,hogy a pasi úgy látja "jó nő vagy". :)
2011. szept. 3. 11:41
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen is jól esik,jót tesz az ember önbizalmának ha megnéz,megdicsér egy másik pasi. Több éve vagyunk együtt a párommal, ő is szinte minden nap bókol, mondja, hogy csini vagyok, de kell a megerősítés.
2011. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:41


Miért is vagy még együtt ezzel a pasival????

2011. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Én nem szeretem ha megbámulnak idegen pasik.

Ha ott van mellettem a párom, akkor szeretek jól kinézni, de csak azért hogy irigykedjenek rá :-)

Máskülönben nem vágyom arra, hogy vadidegenek csorgassák rám a nyálukat.

2011. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan semleges és jól eső között van. Semleges, mert foglalat vagyok, de jól esik, mert (a megnéző szerint) szép vagyok. :) Nem kell bonyolítani.

23N

2011. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!