Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az italozó élettársammal...

Az italozó élettársammal élhetek-e egy fedél alatt, mert nincs se neki, se nekem mennem sehová? Tehát egy lakásban maradunk, mint lakótársak, így nincs beleszólásom, se neki semmibe, talán könnyebben el tudom viselni, egymással, a szükség nagy úr!

Figyelt kérdés
Havonta iszik,akkor majdnem az össz fizetését,ami elég magas,technikus.Nem verekszik sem részegen,sem józanul,nem agresszív,kötekszik,Napokra eltűnik,az intimitás teljesen eltűnt az életünkből,de senkije sincs,ez biztos!Már pszichés tüneteim vannak,most lenne egy lehetőség,hogy elmenjen! Menjen,vagy maradjon?????
2010. júl. 31. 10:42
 1/3 anonim válasza:

Mióta tart ez az állapot?

Érdemes lenne szakembert keresni az alkoholizmus miatt is, illetve ha még menthető a kapcsolat, megtenni érte mindent,a párja segítségre szorul, próbáljon ebben mellé állni.

Az egy fedél alatt, de különélés nem működik, és csak mégjobban felőrli lelkileg.

2010. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 siva79 ***** válasza:

menj el valahova!!!!!!!!

nem, igy nem lehet élni

2010. aug. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már rájöttem,hogy nem lehet így vele élni,de folytatni sem.Most aug. elején el fog menni,jobb lesz ez így mindenkinek.Csak úgy volt,hogy nem tud elmenni,de most ahol dolgozik,egy másik városban,ott kapna a munkahelytől szállást.Az a baj,hogy egyáltalán nem tudok már neki hinni,a bizalmam teljesen megingott az irányába.Mondta,hogy elmenne az anonim alkoholistákhoz segítséget kérni,de ezt már olyan rég csinálja,hogy hinni neki nem tudok. Amúgy ha szeretne és tisztelne ezt már rég megtehette volna! Azonkívül FÉLELMET vált ki bennem,amikor ittas,de nem verekszik,legfeljebb kötekszik,még jó...
2010. aug. 3. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!