Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már ebbe sincs beleszólásom?

Már ebbe sincs beleszólásom?

Figyelt kérdés
Nevelőapum állandóan megmondja, hogy mit kell csinálnom, már nagyon unalmas. Miért pont ő mondja meg? Ennyi idősen én nem tudom eldönteni? 17 vagyok!!! Ne nagy dolgokra gondoljatok, kis pitiáner ügyek. pl most az volt, hogy kivettem a sonkát a hűtőből, elkezdett kötekedni, hogy miért sonkát eszek, miért nem rántott húst. Mondtam neki, hogy mert nem kérek. Teljesen felkapta a vizet, hogy márpedig az lesz amit ő mond, ilyen vagyok olyan vagyok... Tök nyugodtan mondta, h én is el tudom dönteni, hogy mit szeretnék enni. Mire visszaértem az illemhelyről, elpakolta a kaját, amit megcsináltam magamnak, és ugyanazt a tálcát telepakolta rántott-hússal, kenyérrel, hogy márpedig nekem azt kell ennem! Ez már beteges! Miért csinálja ezt? Unatkozik? 17/L
2011. ápr. 27. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Biztosan megteheti, hogy igy bànik veled.
2011. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha nem dolgozik,biztosan unatkozik..

Anyud?Neki kellene megmondani,mi a helyzet.

2011. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem a vérszerinti apád, azt csinálsz amit akarsz.

A papír nem jelent semmit.

2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de ez nem komplett!!

Nem tudom miért kellene az embernek azt ennie amit nem kíván....? sztem szólj anyudnak hogy rakja helyre!

2011. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De dolgozik, anyum is. Nevelőapum első dolga, amikor hazaérkezik, hogy belém kössön, bármibe, a hajamba, a ruhámba (egyáltalán nem öltözködöm rosszul, se kihívóan, ahogy azt a suli megköveteli) mégis mindenbe talál hibát. Ha hazajön sose köszön, csak végigmér, végignézi a szobámat, turkál, hogy találjon valami kivetnivalót. Nem tudom mi a baja, mindig piszkál, kötözködik, anyumnak még hazudik is rólam, csak hogy rossz színben tüntessen fel előtte!
2011. ápr. 27. 18:41
 6/20 anonim ***** válasza:
miket hazudik?
2011. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Gondolja, a rantott hustol jobban jol laksz.

Fel, hogy a rantott hus megromlik, eloszor annak kell elfogyni.

Vagy talan o jobban szereti a sonkat, maradjon neki is?

2011. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Senki nem tud rá hatni. Kértem anyumtól, mamámtól, a saját apjától is segítséget, mintha a falnak beszélnének/nénk. Anyum már nem bírja elviselni, azzal fenyegetőzik, hogy elhagy minket, úgy élünk tovább ahogyan akarunk. Nemhogy a pasit hagyná el... nem... ő mindenkit itthagyna, öcsémet engem nevelőapumat.
2011. ápr. 27. 18:43
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baja,hogy egy seg.gfej és kiskakasnak érzi magát a szemétdombon.

Anyád miért nem áll ki melletted?

2011. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy mamámnál kitakarítottam a-tól z-ig az egész házat. Hazajöttem, és azt mondta, hogy nyugodtan lefeküdhetek akár aludni is, ha elfáradtam, nem kell már itthon segíteni. Lepihentem, megnéztem a kedvenc sorozatomat. Mikor hazajött anyum, nevelőapum azzal kezdte, hogy egész nap csak lazsáltam, nem segítettem neki semmit. Anyum persze elhitte. Nem azt mondta előtte, hogy akár aludhatok is? Nem értem a "logikáját"!
2011. ápr. 27. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!