Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáék elváltak és anyának...

Anyáék elváltak és anyának van egy ún. pasija, aki nem is a pasija, de olyan mintha az lenne, szerintetek ha nekem nem tetszik a pasi mármint belsőre gondolok, akkor van beleszólásom a dologba? Mivel sokszor jár ide, sokszor kell a képét néznem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 19:43
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
73%
Jol lenne tudni a velemenyalkotashoz, hogy hany eves vagy, miert nem tetszik a ferfi es hogy ez a ferfi az elso vagy mar sokadik anyukadnak (tehat csak o nem tetszik vagy masok sem, mert tudat alatt apukaddal akarod latni?).
2011. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
61%
nincs beleszólásod, csak azért, mert neked nem tetszik...
2011. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne lenne beleszólásod, amíg ott laksz, addig a pasinak kell hozzád alkalmazkodni, nem fordítva.
2011. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
67%
Így van, anyudnak joga van a boldogsághoz. Nehogy már még te szabd meg neki kivel lehet és kivel nem. Felnőtt ember!!
2011. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Apával nem voltam jó viszonyba és ő nem az első.
2011. máj. 13. 19:50
 6/59 anonim válasza:
8%

Ha annyira nem tettszik, legközelebb mond anyudnak, hogy fogdosott, megpróbált rádmászni...

Aztán el van intézve a dolog :D Többet nem is kell nézned a fickót.

2011. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Szerintem is a pasinak kell hozzám alkalmazkodni,nem pedig nekem hozzá.De ha nem járna ide elviselném vagy ha nem lenne hosszabb távú kapcsolat.De ha én nem bírok valakit akkor azt ki is mutatom...
2011. máj. 13. 19:52
 8/59 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon örülök, hogy nem azoknak vagyok a gyereke, akik itt okoskodnak, hogy nincs beleszólása. Igenis van, főleg ha van rá oka. Én sosem hoznék olyan pasit a házhoz, akit a gyerekem nem fogad el. Nem véletlenül nem fogadja el.
2011. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Ja és anyával 1x nagyon összevesztünk miatta és felhívtam a pasit és elmondtam ezt neki, és azt mondta h nem érdekli, hogy mi lesz anya és az én viszonyommal csak neki jó legyen... :S
2011. máj. 13. 19:53
 10/59 A kérdező kommentje:
17/L
2011. máj. 13. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!