Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekem születésekor megkért...

Gyermekem születésekor megkértem a nagyszülőket, hogy az első héten ne jöjjenek látogatóba, szerintetek ez csúnya dolog volt a részemről?

Figyelt kérdés
A H1N1 influenzajárvány közepén szültem és nagyon féltettem a kicsim, ill. nagyon gyenge idegállapotban voltam a szülés után. Az én szüleim megértették a kérésem, a férjem anyja nem. A szülést követő napon már üzengetett a kórházba nekem hogy ő mennyire haragszik és utánna is voltak még viták. A mai napig haragszom rá emiatt, és nem tudom neki megbocsátani. Gonosz vagyok?
2010. júl. 31. 12:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%
Minek alkalmazkodni a büdös, vén anyóshoz? :D Szard le, ha megdöglik, majd bulizol egyet, aztán jólvan.
2010. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Miféle járvány, én nem láttam abból semmit, pedig be sem voltam oltva és nem halt meg senkisem itten a környéken, mert sikerült sok embert lebeszélnem az oltásról!
2010. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt csúnya dolog! Én is ezt tettem volna! Az anyódod meg forduljon fel!
2010. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

ma 12:57

Ritka nagy paraszt vagy, de legalább vicces! "itten a környéken" besírtamXDXD

2010. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Annyi még hozzátartozik a dologhoz hogy nem tiltottam el az unokájától csak megkértem, amit ő nem tartott tiszteletben és az első héten 2x is eljött. De ez nem meglepő tőle, csak én voltam olyan naív hogy azt hittem egy kicsit meglágyul a szíve. A haragom nem szándékos, én próbálok kedves lenni hozzá, de már annyi roszat kaptam tőle amit nehéz elfelejteni.
2010. júl. 31. 13:20
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenkinek megtiltanám, hogy a gyermekágyas anyákat az első két hétben zavarja..én is megkértem mindenkit, hogy hagyjanak nekünk békén..de nem hagytak, jöttek sorra, adták egymásnak a kilincset..és puszilgatták össze-vissza a gyereket aki olyan náthás lett..hogy nem győztük szívni az orrát az orrszívóval..ősszel szültem és nagyon rossz volt ez így..keményebbnek kellett volna lennem..jól tetted amit tettél, és ,hogy határozott voltál..de el kell felejtened a vitákat..próbáld meg és bocsáss meg nekik..jobb lesz a te lelked is utána.
2010. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
már írtam, tudom nem ide tartozik de nembírom megálni az utolsó náthás babáról olvasva. Nálam az verte ki a biztosítékot, hogy mindenkit megkértem mosson kezet mielött a babához érne s egy rokon büdös bagós kézzel akart hozzáérni a 2hónapos fiamhoz s felháborodott mikor rászóltam. Kb olyan gondolkodásmódja volt, hogy akár sz@rba s zsírba is hempereghetne a gyerek, ugyan mi baja lehetne :S többé nemjöhetett látogatóba.
2010. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
A mai nők mártírt csinálnak magukból,amikor szülnek. Sem az anyának,sem a gyereknek nem árt,ha az első héten is meglátogatják őket. Sőt,az anyukának pihennie kell,és a nagymamák sokat tudnak nekik segíteni. Az pedig ostobaság,hogy ebben ez 1-2 hétben kell a családnak összeszokni. Arra ott van még az egész élet!
2010. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%

Csúnya dolog.

Nem hallt volna bele senki,ha mondjuk kétszer fél órára beengeded őket.

2010. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
70%
A nagyszülővé válás is óriási nagy dolog egy ember életében, szerintem szívtelenség megtiltani egy nagyszülőnek ezt, ha nem is volt beteg, meg pláne. Megkérhetted volna, hogy mosson jól kezet, ami alap, és esetleg viseljen szájmaszkot, ennyi. Szerintem köztetek más feszültség is van , nem csak ez.
2010. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!