Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekem születésekor megkért...

Gyermekem születésekor megkértem a nagyszülőket, hogy az első héten ne jöjjenek látogatóba, szerintetek ez csúnya dolog volt a részemről?

Figyelt kérdés
A H1N1 influenzajárvány közepén szültem és nagyon féltettem a kicsim, ill. nagyon gyenge idegállapotban voltam a szülés után. Az én szüleim megértették a kérésem, a férjem anyja nem. A szülést követő napon már üzengetett a kórházba nekem hogy ő mennyire haragszik és utánna is voltak még viták. A mai napig haragszom rá emiatt, és nem tudom neki megbocsátani. Gonosz vagyok?
2010. júl. 31. 12:25
1 2 3
 21/22 siva79 ***** válasza:
61%

Hozzánk az első 6 hétbe nem jöhetett senki.

Anyám, és a párom nagyszülei a 4- dik héten. Teljesen természetes, hogy ilyenkor a kis családnak kell összeszokni,és senkinek a segitsége nem hiányzott, mindent meg tudtunk oldani a férjemmel.Természetsen nem eltíltásról van szó, után a bármikor együtt lehettek a kicsivel. A gyerek születés nem a nagyszülőkről szól. Nem ez a mártír anyaság.

2010. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló!

Amennyiben a párod megtehette, hogy 1 hónapig otthon maradt veletek, úgy természetes, hogy nem kellett segítség, de az, hogy a nagyszülők felmennek párnaponta megnézni a kicsit, az nem hinném hogy zavarja az összeszokást. Az én férjem 1 hétig tudott itthon maradni velünk, én császáros voltam, nehezen mozogtam, így bizony nagyon jó volt, hogy anyukám besegített a vásárlásba, főzésbe, de ha nem lett volna erre szükségünk, akkor sem jutott volna eszembe megkérni, hogy ne jöjjön megnézni az unokáját1 hónapig. Ez szerintem azért túlzás, hiszen nyilván nem töltik ott a napot, egy egy látogatás ilyen szűk családi körön belül pedig természetes. Legalábbis felénk az.

2010. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!