Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya az arcom, és rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya az arcom, és rossz a lányoknál az első benyomásom. Tudok tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés
Sajnos elég ronda bőröm van: sok anyajeggyel, kiütéssel, és piros foltokkal. De a legrosszabb, hogy az egész arcom egy nagy piros folt. Egyre sűrűbben veszem észre, hogy az első benyomásom rossz a lányoknál, pedig szerintem "belül" kelendő lennék, hosszú, értelmes kapcsolatokra vágyó lányok számára. Szerintetek van bármilyen megoldás, ami segíthet a helyzetemben? (Sokszor gondolok arra, hogy, aki emiatt az első látásra elítél, azzal úgyse lehetne összehozni semmi értelmeset, talán ez az, ami megnyugtat.) Viszont akkor is csúnya vagyok, és örökké ez jár az eszemben. Az igényeim nem nagyok a lányok terén (illetve azok): legyen okos, értelmes, intelligens, vicces, legyen tartása! belsőleg ennyi, külsőleg: ne legyen túl kövér, nem baj ha vézna, legyen ápolt. Szerintetek nagy elvárások ezek? Köszönöm!!
2011. febr. 23. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Talán ha te is ronda vagy akkor nem a külső alapján kéne barátnőt keresni. Erre még nem gondoltál? 15/L
2011. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de szerintem, amit leirtam külső elvárásoknak, az egyátalán nem nagy. Attol, hogy ápolt és nem kövér még lehet csúnya nem? Na mind1...
2011. febr. 23. 11:16
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem a dagi ápolatlan csajoknál több sikered lenne
2011. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na látod, pont ezt váltom ki az emberekből. Itt az élö példa...
2011. febr. 23. 11:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbáltad-e már rendbe hozni az arcodat gyógyszerekkel? A piros foltokat tuti el lehet tüntetni valahogy.
2011. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kórházban voltam vele, több 10 000 Ft-ot elköltöttem kenőcsökre és gyógyszerekre és semmi!! Egy valami segített, a szteroid, amit meg nem fogok szedni, de sajnos az sem hosszutavon, fél évig szedtem, majd amikor leálltam, minden visszajött. De érdekes módon nem vagyok pattanásos, persze van egy-kettö, csak piros a böröm. Ha nem lenne piros még csúnya sem lennék, mert amugy nem nézek ki annyira rosszul, ápolt vagyok stb. csak pont az arcom ilyen, amit midnenki elöször vesz ugye eszre!
2011. febr. 23. 11:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Figyi, sulinkban van egy rakat csunya srac, es megis volt/van csaja, neha annyira nem ezen mulik. Amugy sportolj, az sokat dobhat a kulsodon...:) meg attol meg h a borod ilyen, az arcod maga nem feltetlen csunya.:)
2011. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, es kuldenel kepet? Mondhatok neked velemenyt.:)

egyebkent nekem se tul szep a borom, pedig ez lanyoknal nagyobb elvaras h szep legyen...

2011. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok privátot írni, így sajna nem tudok képet sem küldeni! Kösz
2011. febr. 23. 12:09
 10/14 Fülünyúl ***** válasza:

Amit leírtál a kérdésedben és utána itt a válaszok között, tanácsot nem igazán tudok adni.

Az tuti, hogy csinosabb lányok számára felejtős vagy, ami segíthet az a papírzacskó vagy nagy luxusautó, családi ház medencével.

2011. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!