Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Szvetlána...

Mi a véleményed a Szvetlána névről?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 06:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Macskának jó.

Embernek orosz felmenők nélkül fura. Horváth/Nagy/Kovács stb. Szvetlána vicces. Aki olvasott már orosz irodalmat, az mindjárt egy orosz apai nevet tesz mellé gondolatban: Szvetlána Jegorovna, Szvetlána Alexandrovna, ez még viccnek is rossz.

2020. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Bejönnek az orosz eredetű nevek, szívesen adnám is, ha lenne gyerekem, DE csak akkor, ha orosz a férjem. Sajnos így "magyarosan" a Szvetlána nem igazán néz ki jól, de egy cicának bőven jó.
2020. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 yzf válasza:
86%
Így hívják a lányomat és nem vagyunk oroszok😉!Mi Szveti-nek hívjuk.
2020. jún. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Kecses, de mégis határozottságot sugall. És olyan kis bájos nőies, de közben határozott, komoly, elegáns név. Meg nekem pl ilyen szép, zöld mező, ilyen sztyeppe jut még róla eszembe a hangzása alapján, az is nagyon tetszik. Gyereknek és felnőttnek is megállja a helyét; Magyarországon is, szerintem. Én például szívesen viselném.
2020. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13. Szveti :D, majd ha oda jutnak angolórán, hogy mit jelent, akkor lesz röhögés.

Izzadt.

2022. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!