Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy egy...

Mi lehet az oka, hogy egy gyönyörű, okos, csinos lányok csúnya, buta, önző, bunkó pasikkal járnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szerencsés általánosítani, de sok nagyon szép lányt láttam már abszolút hozzá nem illő pasival. Mert még ha csúnya , de legalább kedves lenne vele, vagy gazdag lenne a pasi, vagy ilyesmi, de ezekben az esetekben ez sem áll fenn. Akiről pl. most eszembe jutott ez a kérdés, olyan nő, hogy ahova belép, szinte minden tekintet felé fordul. A férjét irigyelik a barátai érte, a nő ráadásul intelligens , kedves, egyáltalán nem beképzrelt, a férje meg csak bulizik, nem törődik vele. A nő mégis szereti. Több hasonló esetet is láttam, de nem értem.
2010. júl. 31. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Az olyanokért vannak érte. Manapság melyik férfi nem olyan? Én mindet annak látom... Mind iszik, drogozik, fújja a füstöt...
2010. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
hát akkor a nő mégiscsak buta vagy lelki sérült.egy normális ép ésszel rendelkező nő, nem tűrné el hogy semmibe vegyék. egyébként van egy ilyen nő ismerősöm. a pasi szinte lealázza minden alaklommal amikor közösen megyünk valahova, ő meg csak tűri és mosolyog. amúgy nem buta nő és szép is. csak lelkileg nincs rendben.
2010. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
hiába okos és szép egy lány, ha önbizalomhiánnyal küzd, és magányos, akkor szinte bárki felüdülést okoz neki
2010. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert csak gyönyörűek és csinosak, de messze nem okosak.
2010. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez a nő tényleg okos, menzás is, ráadásul. Önbizalomhiányban sem szenved, mindig jól öltözött, ráadásul nagyon sok pasi akart már járni vele, és járt is néhánnyal, de mindig vissza tudta hódítani ez, aki a férje lett, pedig kifejezetten jó pasik jártak utána.
2010. júl. 31. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Van,amire nincs magyarázat.Lehet amúgy valakinek 150-es az IQ-ja,ha a szociális érzke és az emberismerete zéró.
2010. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem is valami ilyesmi lehet. Egyszerűen nem találok rá semmi más magyarázatot. Ja, és mikor még nem voltak házasok, akkor se volt vele jobb a pasi, aztán szakítottak, és a nő egy tök jófej sráccal kezdett járni, ez meg rögtön rohant utána, és végül csak visszament hozzá a lány. Amikor viszont vele van, akkor meg nem törődik vele.
2010. júl. 31. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, az első barátommal is kb ez volt a helyzet (nem igazán foglalkozott velem, pedig nem tartom magam rossz csajnak, mégse tudtam lépni) és én azzal magyarázom, hogy tapasztalatlan voltam, és úgy gondoltam nála jobbat nem találnék. Csak hát én akkor 18 éves voltam, szóval lehet ő valahogy ebben az állapotban maradt, nem tud lépni, mégha látja is, hogy ez így nem stimmel.
2010. aug. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

No, jöttem én példának :)

Van egy fiú, nagyon okos, de egy bunkó... Gyermeket várok tőle, 21 hetes vagyok. Amikor megtudta, akarta, hogy elvetessem, sokszor megalázott, lerib@ncozott, teljesen lealacsonyított, szüleimmel bunkó, mindenkire féltékeny, mindig megvádol, hogy megcsalom, ráadásul most 500 km van köztünk és szinte sz@rik ránk. Ráadásul mindenért én vagyok a hibás. Bevallotta, hogy nem szeret, rendszeresen beszélget az exeivel(én meg félek attól is, hogy pl névnapomkor nehogy valamelyik is felköszöntsön, mert akkor kiveri a díszhisztit...), ráadásul felelőtlen, most se igazán érdekli a baba se...

Mégse hagyom ott, mert mazochista vagyok...

Nem gazdag(ami amúgy se érdekelne), szedett fel magára, most kb 100 kg-os, mint írtam egy bunkó, felelőtlen, nemtörődöm WOW-os kocka(warcraftozik napi 20 órát...), mégse hagyom ott...

Az oka pedig az, hogy bár tudom, hogy ő sokkal rossz ember mint én voltam annó, a múltban,(volt 2 megcsalásos esetem, meg túl kevés volt a szünet a barátaim közt, meg 5 fiúval feküdtem le...), de mégis úgy érzem bünhődnöm kell... Ezek a dolgok miatt amit tettem bűnösnek érzem magam, és most ő jó keményen megbüntet... De ezt senki nem érti meg...

Szüleim, ismerőseim kivannak reám akadva, hogy miért vagyok egy ilyen emberrel, mikor sokkal jobbat is érdemelnék és kaphatnék, de ők nem értenék meg ezt a büntetést, amit kiróttam magamnak...

Ha megváltozik mire megszületik a baba, akkor vele maradok... de nem érzem, hogy változna... úgyhogy addig úgyis szakítani fogok vele... engem addig rendesen büntethet még, de a gyermekemhez semmi köze nem lesz!

Sokak számára lehet érthetetlen vagyok, de úgy érzem valahogy meg kell fizessek a múltban tett bűneimért...

Most általánosítva... szerintem nem minden ilyen esetben ez az oka mint nálam(mármint a bünhődés), amiért egy bunkóval vannak, miközben kerülne jobb... Lehet az is, hogy úgy érzi nem talál jobbat, lehet az is, hogy így biztosítja be magát, fél attól, hogy megcsalnák, és egy olyan alakkal szinte senki nem állna össze, ezért "bevan biztosítva", hogy nem fogják megcsalni... Vagy esetleg nem akar jobb partnert magánál... Komplikáltak a nők... :)

20L

2010. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát enyhén szólva komplikáltak(: Bár ennek a nőnek, akiről beszélek, ha elválna, szerintem legalább hatan (akikeről csak én tudok) egyből rohannának utána. Nem hiszem, hogy sokáig egyedül maradna. És az az érdekes, hogy van plyan srác a társaságban, aki már évek óta oda van érte, mondta is, de neki nem mert szólni, mert ilyen csodás nő biztos nem menne hozzá. Pedig jóban vannak, de a nő csak úgy tekint rá, mint egy jó barátra.
2010. aug. 1. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!