Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak még vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Több mint két hónapja megismertem egy lányt.Nagyon nagyon jól elvoltunk minden nap órákat dumáltunk,találkoztunk,telefon,sms stb.Aztán az utóbbi időben valahogy ez a dolog eléggé megromlott öszevesztünk stb....Én sajna eléggé beleestem,és énsevagyok közömbös számára de lehet már nemúgytekint rám mint leendő esetleges barátra.Viszont újra elkezdtünk beszélni és ha úgyvan megint órákat beszélünk és nagyonjól elvagyunk,olyakat mond hogy ő is szertne jobban megismerni stb.Viszont szerintem közben van egy másik srác is aki hajt érte,és szerintem most vele foglalkozik inkább.... Mitcsináljak? Ő az a fajta hogy a pasinak kell teperni érte ha akar valamit....énmeg azafajta vagyok aki ha nemkap viszajelzést hogy miis van inkább hagyja.Szerintetek mitcsináljak?Kicsit unalmas hogy mindig énírok rá stb meg ha van más akkor fölös is mert csak barátként nemigazán érdekel..... Hajtasak érte valahogy?És ha igen hogyan? Vagy hagyjam inkább?
2010. dec. 7. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hagyd a p*csába
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg h akar e tőeld valamit:) Ugyanígy voltam mint te ... (lány vagyok) ... csak hát mindegy ezt hosszú lenne elmesélnem ... röviden: ha tetszik és többet akarsz tőle mint barátság akkor kérdezd meg! : ) veszteni nem vesztesz semmit ... mert ha többet érzel akkor ha igent mondd öszejöttök:D ha meg nemet akk meg fölös teperni =) Próbacseresznye :D

16/L

2010. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szúrnálak 16/L olyan édes vagy
2010. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
volt már erről szó :) aztmondta többetkéne találkozni stb meg hogy türelmetlen vagyok majd alakul..... és mivel nem is találkozunk már meg semmi eléggé úgynézki hogy bukta :P csak nemtudom érdemes e vele beszélnem stb hátha
2010. dec. 7. 21:23
 5/15 anonim ***** válasza:
XDXDXD :D No comment:$ :D
2010. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16/L vagyok az előző előtti nemtudom hányadik máár:$xD 2. voltam előről xD:D na mind1 szóóval ha azt mondja türelmetlen vagy akkor várj egy kicsit hátha majd magától próbál nyílni =) Lehet hogy ő olyan lány akinek több idő kell az "érzései feldolgozására" =) Ha pedig nem nyíl ki akkor úgyis mind1 =) Ha fontos vagy neki és kellesz neki akkor nem fog elhagyni és összejöttök :) Szorítok nektek :D
2010. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát azabaj hogy egyszer ilyen egyszer olyan....egyszer tökre normális látszik rajta hogy érdeklem stb máskor meg nemtudom mintha lese sz*rna kb :P de asszem mostantól nemírok rá meg semmi,csomó smst küldtem neki ezektől mindig odavolt de mostmár aztis hagyom :)
2010. dec. 7. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Megint én vagyokxd :D bocs azt lehagytam hogy ha mondta h többet kéne talizni akkor csak nem véletlen mondd ilyet:) látni akar satöbbi=) (lány fejjel gondolkodok ..magamból indulok ki)... szóval ha magától nem mondja hol és mikor talizzatok akkor próbálj meg utalni rá h rég láttad meg ienek... azt ha nem veszi a lapot akk meg megkérdezed tőle h x helyen y időben lenne e kedve meg na sa szokásos :) aztán ha már taliztok akkor már könnyen megy:) főleg ha megvan a közös nemtudom mixD Ne add fel :)
2010. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha odavan az sms eidért akk miért hagynád abba?:) Nem ír vissza?:) áhh irigylem a csajt xD... Hallod nekem még a pasim sem írt soha egyszer sem azt h szeretlek vagy ienek :)... mikor még jártunk...akivel meg összeakartam jönni .. én is igy voltam h írtam neki..azt nem írt vissza...hát mondom annyira nem égetem be magam h a csaj megy a pasi után... na mind1 xD figy ha nem lép ő ...ha nem ír...akk álld meg h ne írj ráá pár napig vagy nemtudom=) aztán még 1x utoljára próbáld meg hátha sikerrel jársz =) csak arra vigyázz mert ezt a lányok nem szeretik ..hogy..télleg ne oan tök rányomulósan...oan kedvesen normálisan utalósan ( bocs ez tudom h nyálas .. csak hát a csajokxd) ... Sok sikert :)
2010. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát most majd hagyom kicsit énis aztakarom :)Am olyan smsek hogy mondta írjak valami szépet neki..... aztán fogtam magamtól kitaláltam párat és az ilyektől tökre elvolt :D de már nemír visza rájuk,de msnen azért megemlíti ha úgyvan h jajj de aranyosvagy stb..... csak most ittvan ez a másik csákó dolog mert szerintem van és pasz hogy megéri e még bármit is csinálnom....:)
2010. dec. 7. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!