Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak Nála, vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak Nála, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt, aki már régóta tetszik nekem, sokat beszélünk, de nem tudom, hogyan folytassam...


Elmondtam, hogy tetszik nekem, de megtudtam, hogy nem rég szakított a barátjával, és, hogy még nem érzi, hogy kellene neki egy komoly kapcsolat.

Mondtam is neki, hogy nem erőltetek semmit, de ha gondolja találkozhatunk, és adott is alternatívákat, hogy mikor találkozhatnánk, de mikor elérkezik a nap, akkor nem keres, nem ír, ha én keresem akkor valahogy az jön le, hogy nem lesz ez most jó...

Később mondtam, hogy nekem nyugodtan megmondhatja, ha nem szeretne találkozni, mert nekem is jobb, sőt jobban szeretem, ha egyenes valaki ilyen téren... Aztán a Ő ír nekem...

Ez így kicsit körforgásban van...


Mit kellene tenni?


2010. okt. 10. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
várj vele még biztosan nagyon össze van zavarodva a szakítás miatt. Türelem rózsát(szerelmet) terem:)
2010. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)


De ne is hívjam találkozókra?

2010. okt. 10. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy akkor csak puhatolozz nála de ne siesd el a dolgokat
2010. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! szerintem eléggé le lehet törve és nem akar túl hamar belemenni egy újabb kapcsolatba, mert attól tarthat, hogy újra csalódik...na, de a lényeg, hogy találkozóra elhívhatod, mondjuk teaházba és beszélgetnétek és ha jól érezte magát, akkor elmehettek másova, pl.: moziba, vagy ahova akartok :) de ha látod, hogy jól érzi magát veled, akkor már nincs nehéz dolgod! :D hajrá ;) de ne feledd:

ne siess el semmit :)

2010. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy hiszem alakul a dolog, már találkoztunk is végre, és úgy vettem észre, hogy jól el voltunk... Már valamennyire mesél a családi dolgairól is, ami jó jel talán...

Reméljük menni fog a dolog :)

2010. okt. 12. 11:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Na de most megint a másik véglet van... :(
2010. okt. 17. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sztem nem tetszel neki, és csak azért ment bele a találkozóba, h hátha utána békén hagyod. Kevés lány van annyira őszinte, h ezt megmondja, tisztelet a kivételnek.
2010. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most inkább legyél inkább lelki támasz számítson rád

néha együtt töltőt idő is jó

voltam már így csak pasival:D

L/17

2010. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!