Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hagyjam vagy próbálkozzak tovább? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem,és én próbálkozok beszélni vele,amennyit csak lehet,de ő mindig az egyik osztálytársamról beszél,és nem tudom,hogy mit tegyek. Mindig a srác a téma,és én szeretnék vele másról is beszélni,de valahogy mindig ott kötünk ki. Mellesleg azt mondta,hogy azért is tetszik neki,mert van pénze a csávónak. (Én sem vagyok szegény,de azért annyira gazdag sem.)Nem tudom mi tévő legyek,mert már gondoltam rá,hogy hagyom és kész,de egyszerűen nem tudom,mert mindig rá gondolok,mert olyan jól néz ki,és nagyon kedves. Valaki tudna segíteni,illetve tapasztalatot mondani? Előre is köszönöm :)
2011. máj. 17. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
pont az ilyenekkel kell vigyázni aki kedvesnek tűnik! általában ők a legmocskosabb félék, én a helyedben elkerülném. akinek azért tetszik valaki mert sok pénze van és mellette kedvesnek tűnik az számító kis kur*va!
2011. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,szerintem is hagyom a f*szba :)
2011. máj. 17. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezt csinálnám, ha burkoltan le akarnálak vakarni, mielőtt rákényszerítenél, hogy kínos helyzetbe hozzalak.
2011. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!