Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre a problémára megoldás?

Van erre a problémára megoldás?

Figyelt kérdés

A húszas éveim második gfelében járok.(F) Normán,hétköznapi életet élek. A baj az,hogy nem tudok lányokkal ismerkedni és baráti köröm sem nagyon van, max. 1-2 ember.

Az egyik problémám az,hogy emiatt borzasztó kissebbrendűségi érzésem van állandóan másokkal szemben.

A másik pedig,hogy nem hiszem,hogy valaha is sikerülni fog,hogy boldog házasságban éljek,mert nem érzem magamat képesnek rá, sem arra,hogy párt találjak,sem arra,hogy helytálljak majd családfőként.

Ven erre más megoldás a "végső"-n kívül?


2010. júl. 31. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kerítő, csak mint az előző négy (ennyit írtam? ohh. büszkefej. =) ) hozzászólásomból kiderülhetett, nagyon rossz nekem belegondolni, hogy másnak milyen rossz. :(
2010. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Rázd meg magad öcsém, mert, ha én rázlak meg azt megemlegeted.

Fiatal vagy és egészséges, ne nyavalyogj itten!

2010. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

:))

Elnézést a panaszokért,de a való életben soha nem merném kimutatni. Itt lehetek őszinte. Majd remélem,sikerülni fog.

A gond egyébként abban is rejlik,hogy bár alapjában véve nincs gond velem,de eltérek az átlagtól. Másképpen gondolkodom és másképpen beszélek.Ez rövid idő alatt feltűnik minden embernek és ha nem is taszítja, de nem is vonzza őket. Az emberek 90%-ának semleges vagyok,mint a langyos víz.Ezern pedig nem tudom,hogyan tudnék változtatni.

2010. júl. 31. 23:14
 14/15 anonim ***** válasza:

A sokat írogató vagyok:


Igen, megértelek. Én is ilyen vagyok, ezért próbálok segíteni. Nem szoktam kimutatni, mert mások szerint tök átlagos vagyok, de belül emésztenek a dolgok mégis.

2010. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hagyd a kineziológiát, keress fel egy pszichológust.
2010. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!