Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szakadnak meg a "kapcsol...

Miért szakadnak meg a "kapcsolataim"?

Figyelt kérdés
Ha tetszik valaki, akkor egy darabig ismerkedünk, jól érezzük egymás közelében magukat, aztán valamiért mégsem alakul semmi. Miért? Mi bennem a hiba? Igaz, hogy nincs semmi önbizalmam, és sok idő kell mire feloldódok (de ha már eljutok odáig, akkor szerintem már nem vagyok olyan rossz társaság) de akkor sem érdeklem őket tovább. Hogyan kellene viselkednem? Vagy külsőleg lehet velem baj?
2010. aug. 1. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én könnyen ismerkedem, és megmaradnak a kapcsolataim. Mindig önmagamat adom és megválogatom kivel érdemes kezdeni.
2010. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem még kapcsolatkezdeményeim se nagyon voltak, merthogy "túl" komoly és belsőre igényes ember voltam. Aztán jött a fehér lovon ülő herceg 19 éves koromban. Akkor már azt hittem, vénlány maradok.
2010. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Próbáld meg rendbehozni az önbizalmad, mert az a kulcsa mindennek. Egy nő attól lesz igazán jó nő, hogy ezt elhiszi magáról. Hangsúlyozd az előnyös vonásaid, legyél tisztában vele, hogy kívül-belül nagyszerű csajszi vagy, mert ettől lesz meg a kisugárzásod. Ha pedig ezt elkezded érezni, akkor az első pozitív visszajelzések még jobban bátorítani fognak. A randin is használd ki, hogy te vagy a nő, te döntesz, téged hódítanak meg, hessintsd el azt a gondolatot, hogy esetleg te nem jössz be a pasinak.

Most ez tényleg úgy hangozhat, hogy legyél egó, de személyes tapasztalat, hogy lányként így tudsz érvényesülni a randin. Anno nekem se voltak sikereim, és azon izgultam, bejövök-e neki, de mióta megnőtt az önbizalmam (elhiszem, hogy jó csaj vagyok és bárkit megkaphatok) minden könnyebben megy. Az elmúlt 2 évben randik előtt nem rágódtam, hogy nem jövök-e be, hiszen miért ne jönnék be, ha meg mégse, hát taláok majd mást.

Szóval önbizalom és minden menni fog :)

2010. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatra vagy emberi kapcsolatokra gondolsz?
2010. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

20 éves múltam, és elsősorban a párkapcsolatokra gondoltam. Igaz a barátkozás sem igazán megy, mert sok idő kell mire megnyílok, ezért nincsenek is igazi barátaim. Sok olyan van akivel jól kijövök, el tudok velük beszélgetni, de semmi mélyebb dolog. Illetve 2 olyan van akivel tényleg mindent meg tudok beszélni, de ők az unokatestvéreim. Előttük meg merek nyílni.

De azt azért hozzáteszem, hogy van olyan aki eleinte egyáltalán nem kedvelt engem, aztán valahogy szóba elegyedtünk, és utána sokkal kedvesebbek lettek velem, és pozitív véleményük lett rólam. De ez nekem mindig furcsa egyébként, hogy van olyan aki kedvelni tudna engem. Kicsi korom óta ilyeneket mondtak itthon, hogy "látod, az idióta természeted miatt utál téged mindenki, ezért nem szeret téged senki" és hasonlókat. Ezért is gondolom azt, hogy én nem tudom elérni az, hogy bárki is szeressen. Illetve a felületességen kívüli barátságokra (később szerelemre) gondolok.

2010. aug. 2. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!