Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szakismeretem és kapcsolataim...

Szakismeretem és kapcsolataim nincsenek, de tőkével és személyes munkával üzlettársként beszállnék működő, vagy induló vállalkozásba. Hol találnék vállalkozó partnert?

Figyelt kérdés
Külföldről hazaköltözünk egy megyeszékhelyre, ám szakmánkban munkalehetőség nincs, és a megkeresett pénzünk egy részét inkább vállalkozásba fektetnénk. Hol találnék olyan induló,vagy meglévő vállalkozást, amelybe üzlettársként biztonsággal beszállhatnék (azaz én a tőkét és személyes munkám adom (ezáltal munkahelyet is teremtve magamnak), a partner pedig a szakértelmet és kapcsolatait). Hogyan csökkenthetem az átverés kockázatát?
2011. aug. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Merrefelé laksz?

Nekünk van már működő vállalkozásunk, amit most szeretnénk bővíteni!

2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
SZia! Én is társat keresnék induló vállalkozáshoz, Debrecenben lakom.
2011. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vállalkozáshoz, hanem társadalmi szerepvállaláshoz keresek pénzügyi befektetőt. Nem tudok magas hozamot ígérni, de valamivel a banki kamatok felett (10%). A biztonságot az EU biztosítja.

Ha érdekelnek a részletek, szívesen megosztom, keress meg.

2011. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Harmadiknak üzenem, hogy tudom miről van szó. Keress egy ismerőst a baleseti sebészeten, majd ő ad neked ügyfélkört :)
2011. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem tudod, hogy miről van szó... Mielőtt félreértenél nem hálózatépítésről, nem MLM-ről, nem bevált módszerről van szó, nem kell egészségesnek lenni, semmi ilyesmi.

Jogerős utófinanszírozott támogatott EU-s projektek előfinanszírozásáról van szó. Így a szervezetnek is megéri, a finanszírozónak is megéri. Kockázata minimális, hiszen a támogatás már jogerős, csak az "elköltését" kell igazolni. A civilnek nincs tőkéje, a tőkésnek nincs uniós befektetési lehetősége. Ez a találkozási pont.

2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!