Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és még csak gyermeteg kapcsolataim voltak eddig. Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Volt már több alkalmi kapcsolatom, de nem volt semmi lelki alapja. Most már nagyon vágyom egy igazi barátnőre. Klasszikus randira vinném és hasonlók. Nem vagyok egy nőcsábász, de azért félteni semm kell. Viszont van egy kis önbizalomhiányom, elég ellentmondásos személyiség vagyok. Az érdekelne, hogy tudnék normális módon értelmes lánnyal összejönni. Kiszemelt már akad.
2011. júl. 24. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
főzz jó bablevest
2011. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magad se légy gyermeteg. Az ellentmondásos személyiség ezt takarja. De lépj a kiszemelted irányába, a klasszikus randi is jó ötlet. De hogy milyen a kapcsolatod nem csak rajtad múlik, megfelelőt kell választani.
2011. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pont egy ilyen pasi tetszett nekem hónapokig, bármit megadtam volna érte, de neki nem kellettem, nem tudom mi volt az oka, nem is hiszem, hogy a külsőm miatt, talán inkább a kicsit furi természetem miatt nem kellettem neki.

Nekem komoly kapcsolat kellett/kell, neki meg ezek szerint nem, folyton a haverjaival bulizik, bár ezt akkor is megtehetné, ha lenne barátnője, legalábbis mellettem megtehette volna, ha szeretnél kapcsolatot akkor meg tegyél érte, menj oda a lányhoz, beszéljetek, aztán hívd el sétálni, fagyizni, vagy valami, ha bejössz neki, hidd el örömmel megy veled akárhová.:)

21/L

2011. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a korrekt választ. Eljárok ugyan bulikba, de nem ott keresem a valódi szerelmet. Nekem egy epeszű lány kell, csak még nincs nagyon tapaszgalatom velük, csupán a könnyűvérűbb fajtával. Ha egy normális lány közeledik felém akkor beparázok, de ha csak egy buta liba, aki jól néz ki, akkor semmi bajom. Erre értettem az ellentmondásos személyiséget...
2011. júl. 24. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan lányt találni, aki szintén komolyabb kapcsolatot szeretne! Legyél tisztelettudó, illedelmes a lányok ezt szeretik. És ne legyél rámenős, ha komolyat szeretnél!
2011. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!