Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékszel arra, hogy rajta...

Emlékszel arra, hogy rajta kaptad a szüleidet szex közben? Mi zajlott le benned?

Figyelt kérdés
Főként azért kérdezem, mert ha a gyerek egyszobás lakásba szülővel van egy szobába akkor akció közben előfordulhat, hogy felébred. Milyen maradandó élményt válthat ki belőle?
2010. aug. 2. 09:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne hari, de ilyen kérdés már volt nem egy. :P De amúgy nagyon xar, nem kívánom senkinek, sok szülő bunkó, pedig ennyit elvárhatna az ember, hogy kibírják estig, meg attól, hogy este van a hang még hangos, főleg akkor.
2010. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak olyan zacskot találtam,amibe védő felszerelés volt :D
2010. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Rámjött a hányinger,kirohantam a vécére.Szerintem ez két emberre tartozik,két ember magánügye,intézzék úgy,hogy csak ők legyenek jelen.Azóta már hozzászoktam,de azt is elhatároztam,hogy én nagyon körültekintő leszek ez ügyben.
2010. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Én többször fültanúja voltam az akciónak, pedig nagy házunk van, de éjjel minden hallatszik... Nagyon rossz érzés volt ennyire tisztában lenni azzal, milyen az, amikor apám döngöli anyámat... Bocs a nyers kifejezésért, de nekem ez valóságos sokk volt, és a mai napig tudom (25 vagyok), hogy elég rossz hatással volt rám ez az élmény.
2010. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
11 éves voltam és undort éreztem, mivel nem apukámmal történt. (nem megcsalta, nekem "nincs" apukám) Nagyon mérges voltam, fájt és egy kicsit utáltam is akkor anyámat. Maradandó élmény.
2010. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%
Igen,én is "utáltam" anyámat.
2010. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Én egészen kicsi gyerek voltam, amikor megláttam, hogy a szüleim "franciáznak." Azt gondoltam, hogy a felnőttek így tisztogatják egymás kukiját és nuniját. Később rájöttem, hogy nem, de nem csináltam belőle nagy ügyet...
2010. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Fúú én egy hete nyitottam rájuk:DD

Benyitottam,és elkapott egy olyan szintű nevetés,hogy hihetlen :DD


Kiskoromba is rajtakaptam őket,na akkor tényleg rossz érzés volt.Nagyon utáltam őket.


17/L

2010. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

én nem láttam,csak hallottam őket kiskoromban, mikor egyszer éjjel felkeltem,mert fájt a fülem és akartam szólni a szüleimnek.na ahogy közelebb értem a szobájukhoz,hallottam a hangokat és inkább nem mentem be :)

nem okozott bennem semmi "törést" vagy rossz érzést

2010. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

én csak mindig halottam. meg azok az ágy recsegések borzalmas. egyzser mikor anyukám csalta apukámat fuu de mérges voltam engem emg otthagytaka apsi gyerekével :@ meg aztán mikor nevelö apámmal éjszaka a hangok borzalmasak voltak. de msot már nincs ilyen szerencsére :)

14/L

2010. aug. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!