Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett hazudni az autóról?

Miért kellett hazudni az autóról?

Figyelt kérdés
Még az egyetem elején megígérte apám, hogy kapok egy autót miután lediplomázok, rendszeresen fel is emlegette. Ez kb. egy éve volt én vártam és vártam de ugye kocsi sehol. Mikor megemlítettem akkor még kaptam az ívet, hogy ennek meg annak kell örülni ami van. Soha nem követeltem azt az autót ő ígérte meg szó nélkül. Mikor rájöttem, hogy ebből kocsi nem lesz a fizetésem és megtakarításaim egy jelentős részét fordítottam autó vásárlásra. Akkor pedig kaptam a megjegyzéseket, hogy látod megbízás magadnak is venni. Egy biztos, hogy nem anyagi oka volt annak mikor nem segített. Leckének még nem nevezném, hogy évekig hazudik az embernek.

2020. júl. 5. 12:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Amikor megígérte, nem volt gazdasági válság, most meg akkorának nézünk elébe, minta Clark Ádám kotróhajó! Tudom, a szülők védőszárnyai alatt ezt nehéz értelmezni, de ha majd te leszel családfenntartó, emlékezz vissza, s talán megérted.
2020. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!