Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Számíthatsz a párodra, ha...

Számíthatsz a párodra, ha pénzre van szükséged?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom, hogy ezt meg azt vett neki a párja. Picit irigykedem, hogy az én párom soha nem lep meg egy kis aprósággal, szelet csokit vagy egy szál virággal, pedig telne rá. Elfogadtam, hogy ő nem az az ajándékozós típus.

Azt mondták, biztos azért nem kapok tőle semmit, mert sajnálja rá a pénzt.

Gondoltam a végére járok, így kértem tőle kölcsön 3000 ft-t. Mondtam, hogy max egy hét és megadom.

Azt mondta, nem tud adni, csak 1500 ft-ja van (meg 1 millió az otthoni széfben), és az kell neki.

Kicsit csalódtam benne emiatt.

Még ma visszaadtam volna a pénzt (reggel kértem), csak arra voltam kíváncsi, hogy ha tényleg szükségem lenne pénzre, adna-e. Úgy tűnik, nem.

Másfél év után cikinek érzem ezt az egészet. Persze ez csak próba volt, de ha tényleg szükségem lenne pénzre?

Például hogy vegyek fájdalomcsillapítót, és ne kelljen egy hétig várnom.

Én reagálom túl, vagy tényleg ennyire fukar a párom? :(

Másfél éve vagyunk együtt.


2010. aug. 2. 13:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem kértem pénzt tőle, de biztos vagyok benne h adna. Ha nekem ilyen párom lenne mint neked, elgondolkodnék, h érdemes-e folytatni...

érdekes...

2010. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem ad vagy ha nincs előteremti,de amugy ő is elég fukar ha másról van szó
2010. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
62%
enyém is fukar,pedig mi 6 éve járunk. Egy ezresért is könyörögni kell úgy, hogy én diák vagyok,ő meg 150 ezerből él.Úgyhogy én kérek a szüleimtől. De hosszú távra semmiképp nem tervezek vele nem csak emiatt.
2010. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet h volt már rossz tapasztalata vagy nélkülöznie kellett?

mert akkor meg lehet érteni,de ha mindig felvetette a pénz akkor ekég gáz,gondolj bele ha vele maradsz és gyereketek lenne,kuncsorogni fogsz ha gyógyszerre vagy bármire kell

2010. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Ott aludtam náluk, csak 1 percbe telt volna kinyitni a széfjét, és tudott volna adni 3 db ezrest.

Rettentően rosszul érzem magam emiatt. :(

2010. aug. 2. 13:24
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes, amit írtál, hogy nem adott kölcsön, pedig megtehette volna, valahogy úgy tűnik, megbukott a vizsgán. Mi most éppen külön élünk a férjemmel, de jó a kapcsolatunk, és tudom, hogy bármikor az utolsó fillrjét is ideadná, ha szükségem lenne rá. Mostanában nekem van több pénzem, akármikor kölcsönkér, vagy látom, hogy kellene neki pénz, de cikinek tartja, hogy kölcsön kellene kérnie pont tőlem, én mindig adok neki.
2010. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit sztem is gáz! Nekem barátom jelenleg nem dolgozik csak alkalmikat és még ígyis megszokott lepni egy egy száll rózsával néha vagy csokival:) Pedig nem várom el tőle hisz tudom, hogy most nem áll úgy ő se:) Sőt amég dolgozott elég sok mindent kaptam tőle nyaklánc, karkötő, nagytábás csoki. De még így h csak alkalmanként tudd dolgozni is megszokott lepni apróságokkal:) Persze probálom ezeket neki visszonozni is.
2010. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Sosem kértem tőle pénzt, és akinek 200 fölötti a fizuja, nem 3 ezer forint vágja földhöz.
2010. aug. 2. 13:25
 9/41 A kérdező kommentje:
Én sokszor hoztam neki csokit, sört stb. valami apróságot ha épp boltban voltam.
2010. aug. 2. 13:26
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Mindig segítünk egymáson. Anyagliag is. Most nekem nincs munkám, tavaly ő volt ugyanebben a helyzetben, amikor mondom neki, hogy visszaadom a pénzt, rögtön rávágja, hogy eszembe se jusson.

Hát elég furcsa párod, de lehet csak takarékos.

2010. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!